Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tennél ha egy kórosan...

Mit tennél ha egy kórosan elhízott nő lennél és változtatni szeretnél?

Figyelt kérdés

107kg 163cm…


Hogyan kezdenél? Miket hagynál el? Hogyan alakítanád a napi rutinod?

Adj tanácsot, légy a helyemben, segíts!

Szeretnék lefogyni!!



2023. szept. 3. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

2. A Lehető legostobább tanács az, hogy elhízottként kezdjen el koplalni, éheztetni magát. Mert hogy 1200-1400 kalória naponta az az. Egyenes út az állandó éhséghez, rossz közérzethez, akár egyéb tünetek kialakulásához,mint pl fáradtság, vitaminhiány, hajhullás, és a tervei feládáshoz, mert ez így élhetetlen, a falási rohamokrol és a jojóeffektusról nem is beszélve.

Az ilyen emberek miatt van hogy nagyon sokan nem tudnak lefogyni tartósan, mert ilyen hülyeségeket terjesztenek.

2023. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Az voltam. Amit tettem az a kalóriaszámolás, megismerbi hogy melyik ételek tápanyagdúsak, melyikektől lakok jól.

E

Illetve amit nem tennék az a túl kevés kalóriabevitel. Most simán 1800 mellett egeszsegesen fogysz. 8-10 kilo leadasonkent kell ujraszanolni es csokkenteni. Dr az karos lehet ha ennel kevesebbet eszel


Szoval az elso lepes a magyar dietetikus tarsasag honlapjan megnezni az okostanyert, ugy fslepiteni az etkezeseket. Utana finimhangolasok es figyelni a tested. Olyan etelekkel fogyj ami jolesik.

2023. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Számold ki, hogy mennyi kalóriát kell bevinned heti 0.5 kilós fogyáshoz. Van rengeteg oldal, meg app is(yazio, myfitnesspal, kalóriabázis stb)

Szépen kezd el számolgatni a kalóriákat amiket beviszel és tartsd a kiszámolt értéket.

Tömören röviden ennyi.

Makrókra is érdemes figyelni, az elején észre fogod valószínűleg venni, hogy durván sok szénhidrátot és zsírt fogyasztassz, ez ekkora túlsúlynál szinte tuti.(Nem sértésből, tapasztalatból mondom. Rajtam közel sem volt ennyi, de kb. egy hadseregnek elég szénhidrátot meg zsírt fogyasztottam el anno.)

Van magyar kalóriaszámlálós csoport is facebookon, ami konkrét a kalóriabázis köré épült. Érdemes belépni oda is.

2023. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kórosan elhízott férfi ember voltam, ha még nem vették itt el a kedved írj rám privit, akkor szívesen elmondom a véleményem, történetem, de itt a sok okoskodó papagály közt már nem vagyok hajlandó.
2023. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
:) Papagáj.
2023. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!