Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kihagyom a vacsorát (mondju...

Ha kihagyom a vacsorát (mondjuk egy hétig), akkor hány kilóval leszek kevesebb?

Figyelt kérdés
Reggelit és ebédet is ennék, csak a vacsorát hagynám el. Ugye így nem lesznek falásrohamaim?

2023. okt. 31. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Így baromi éhes leszek estére. Hogy mennyivel leszel kevesebb attól függ, hogy aznap mennyi kalóriát viszel be. Hiába hagyod ki a vicsit, ha a reggelivel és az ebéddel többet viszel be,mint kellene.
2023. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Hiába hagyod ki a vacsorát (teljesen értelmetlen és minden bizonnyal kontraproduktív módon), ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor egyetlen érdemi kilóval sem leszel kevesebb. Ismerkedj meg a táplálkozás és az életmódváltás alapjaival, ismerkedj meg a kalóriaszámolással, különben hosszútávon bajban leszel:

[link]

2023. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Attol fugg hogy mekkora a reggelid es az ebeded es mekkora a vacsi amit kihagysz. Átlagosan kb 350 kcal egy vacsora. (De valakinek 250, valakinek 800). Egy kilot leadni 7000 kcal. Szoval 20 nap alatt adnal le egy kilot. De csakis akkor ha a korabbi etkezeseddel se nem fogytal se nem hiztal hanem sulyt tartottal.


De oszinten tul sok mindentol fugg es ezt igy nem lehet megmondani

2023. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
90%
kalóriadeficit a kulcs
2023. nov. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
94%
Az étel kalóriatartalma nem a nevétől függ.
2023. nov. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Nekem másfél kilókat sikerült így fogyni hetente, nem volt egy diadalmenet, mert éhes voltam esténként amikor amúgyis rágcsálna, nassolna az ember még, hogy levezesse a napi stresszt.
2023. nov. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Kalóriadeficit.En ennék napi 4x a helyedben kisebb adagokat mert ha este nem eszel kopogni fog a szemed éjjel az éhségtől.

Normális reggeli/ ebéd/uzsonna pl egy gyümölcs és vacsi.Rendesen ehetsz mindent amit eddig csak mértékkel.Ebben van a súly meg abban hogy több kalóriát égess el mint amit beviszel( sport) így lesz fogyás.Nem attól ha nem eszel este 6 után mint ahogy azt kitalálta a sok barom évekkel ezelött.

2023. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
9%
40 kg-val....
2023. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pont úgy fogyok, hogy a vacsora a legnagyobb étkezésem...

Mindig este vagyok éhes, és este 6-tól edzek másfél órát... Ha kihagynám a vacsorát, nem tudnék aludni az éhségtől, és másnap kétszer annyit ennék. Vagy ki se bírnám addig, felkelnék éjjel, és kizabálnám a hűtőt.

Két dologra figyelek, vacsora és lefekvés között legyen kb. másfél-két óra, és este főleg húst és zöldséget v főzeléket eszem, vagy egy nagy tál tartalmas levest (pl. gulyás), esetleg utána 1 almát.

Szóval az nem varázsszer, hogy nem vacsorázunk. Az a lényeg, hogy egész nap mit, mennyit eszel és mennyit mozogsz.

2023. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Falásroham? Nekem akkor van, ha nem vacsizok, és azt hiszem, hogy kibírom reggelig. De éjjel olyan éhes leszek, hogy nem bîrok aludni és megeszek mimdent. Ha vacsizok, akkor ilyen nem fordul elő. Persze nem mindegy, mit vacsorázik az ember, ha fogyni akar. De a yazióval szuperül lehet fogyni. Mindig úgy osztom be a napi kalóriabevitelt, hogy maradjon elegendő vacsira. Inkább napközben spórolok, vagy többet futok, de nekem kell a vacsi. Így nem zabálok össze-vissza és fogyok.
2023. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!