Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyám három gyerek után is...

Anyám három gyerek után is leadott mindent amit felvett, 58 kg 171cm?

Figyelt kérdés
Mások miért nem képesek erre?

2023. nov. 5. 12:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szerencsés/ügyes anyukád. Bár a megjegyzést elolvasva őszintén, csak annyi, hogy nem bírom a hozzád hasonló beszológató megmondóembereket.
2023. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
12%

1.

Mert nyilván neked nem sikerült, és duci vagy. Sajnálom. Sok sikert és erőt kívánok! Menni fog, hajrá!

2023. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%
Mert, jön a gyerek, hirtelen több a dolog, teendő, a kilók meg mennek fel, mert minden mással is foglalkozni kell. Aztán pedig ehhez hozzászoksz, és nehéz visszaállni és leadni a kilókat.
2023. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
3 gyerek után szaladgálni, ellátni őket és a háztartást, esetleg még szoptatni is, emészti a kalóriákat.
2023. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
17%

#4

Mikor anyukám velem volt állapotos 20 kg szedett fel, amit egy év alatt le is adott. Nincs tesóm, tehát anyukám csak egy gyereket szült.


A gyerekek száma nem kifogás, hogy jaj 3 gyerek után rohangálni kell, miért egy gyerek után nem kell?


Kérdező: képesek lennének rá, csak lusták tenni érte, elkényelmesednek, mindenre csak a kifogást keresik.


#1

Nem szerencse kérdése. Tenni kell azért, hogy valaki visszafogyjon, nem a kifogásokat kell keresni és olyan fájdalomcsillapítók mögé bújni, hogy "szerencse", meg "genetika".

2023. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

5


Ezért írtam, hogy /ügyes. A / az azt jelenti, hogy "vagy" szerencsés vagy ügyes. De valakin megmarad genetikailag a felesleg, valakin nem, ők a szerencsésebbek. Van ilyen.


Valakinek sokat kell dolgoznia érte, hogy leadja, ilyen is van. Nem tudom ezen miért kell ennyire fennakadni.

2023. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%

#6

Genetikailag senkin se marad fölösleges zsír, ha betartja a kalóriadeficitet és rendszeresen mozog.


Hiába szavaztok le, megint.


De tudom, az ország nagy része elhízott, túlsúlyos és kövér, nem hiába szavazzák itt le azokat, akik rávilágítanak arra, hogy többségében ők a felelősek azért, hogy kövérek. A betegség miatti hízás más kategória.

2023. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%

Négyeske vagyok.

Egy gyerekem van, 10 kilót híztam a terhesség alatt, mert nem ülő munkám volt és mert nagyon odafigyeltem, hogy ne hízzak. Szülés utáni évben már vékonyabb voltam mint a terhesség előtt.

Ha szerinted 3 gyerek nem vesz el több energiát egy anyától mint egy, akkor vissza kell ülni fizika órára :D

Amúgy meg mindenki maga tehet róla ha túlsúlyos, ha kövér. Ettől függetlenül van akinek külső segítségre van szüksége, nem vagyunk egyformák.

2023. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

#8

Apa alsó szomszédja is 3 gyereket szült, mégse nádszál vékony,van rajta legalább 15 kg zsírfelesleg.


Ezért írtam, hogy nem a gyerekek száma a meghatározó.

2023. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
7%

Aki 20!!!! kg-t hízott, az meg is érdemli, és nem tudom sajnálni.


Normális esetben max. 10, ami elfogadható, és abból min. 3 a gyerek, meg 1,5-2 a magzatvíz súlyra, szóval igen, hacsak nem zabál valami 3x annyit, mint terhesség előtt, hónapok alatt leadható a maradék 3-4 kiló.

2023. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!