Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így is nagy baj?

Szerintetek így is nagy baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fogyózok de ma megettem majdnem fél csomag gumicukrot ami a kalória értéke szerint 167 kcl volt

Egyébként reggel egy sajtos sonkás zsemlét ettem, ebédre 2 teljes kiörlésű zsemlét csirkemell sonkával "uzsonnára" 1 evőkanál tejfölt mert megkivántam és 16000 lépésem volt ma ami a lépés számlálóm szerint 417 kcl, egyébként Gyakorlaton voltam és áru feltoltést csináltam így lett ennyi lépés számom


nov. 29. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Minden lehet enni, ami belefér a HETI kalóriakeretedbe. Egyetlen napon semmi nem múlik fogyás szempontjaból. Egészség szempontjából nyilván nem előnyös minden egyes gumicukrot majszolni, de erről szerintem szó sincs.
nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sok az a 167 kaloria. Es ma még boven kell enned mert ez igy boven keves es ha sokaig ilyen keveset eszel akkor belassul az anyagcsere es ennel kevesebbel fogsz fogyni. Számold ki egy kalkulátorral a bmr érteked és annal ne egyél kevesebbet

Ma mindent csinálj úgy éy egyél ugy mintha mi sem történt volna. A 167 kalória kb 2e gramm testzsír leadásával egyezik meg. Ez azt jelenti hogy ha pl a deficited mellett 1 hónap alatt 4 kgt fogysz akkor a gumicukor miatt most egy hónap alatt csak 3 kg 977 grammot fogsz fogyni. Ezt azért írtam hogy lásd, nem ezen múlik a fogyás. Semmi bajod nem lesz ennyitől és hátráltatni sem fog

nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
A gumicukorral egyutt nem ettel 800 kaloriat se. Ha alacsony pici lsny vsgy akkor is minimum 1200 kaloriát kéne enned ahhoz hogy egészségesen tudj fogyni. Ez így teljesen belefért. Azért próbálj meg több zöldséget és több fehérjét enni de amúgy nem lesz semmi baj
nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. És remelem még eszel ma legalább két étkezést mer ez elég kevés még fogyáshoz is
nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi volt az össze kajád egy napra? Három zsemle, egy ek. tejföl - ez miaf..? -, meg gumicukor???
nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Te hülye vagy...
nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy ha te ilyesmit eszel az 167 kcal? Jó neked, én 800 kalóriányi chipsnél kevesebbet nem tudok enni, ha kibontok egy zacskót :D
nov. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan te így élsz ? Döbbenet ?
nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, múltkor aki azt írta, hogy napi 3 szendvicset eszik, neki azt írtátok, hogy az rengeteg, azért nem fogy, mert az bőven több, mint 1200 kalória.

Most meg aki megeszik két szendvicset meg fél csomag gumicukrot, hát az nincs meg 800 kalória sem.

nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es, akinek azt írták, bőven több, mint 1300 kalória, azok nem tudom, mit számoltak, de nincsen annyi.

3 szenya az nincs 800 sem, hacsak nem dob bele félkiló margarint az illető :D

nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!