Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdekes lehet egy magyar...

Érdekes lehet egy magyar Supersize me, csak fogyással vlog?

Figyelt kérdés

Egy hónapig csak mekiben ennék annyit, amennyi kalóriával fogynék. Ezt meg felvenném videóra vlogszerűen. Egyébként nem vagyok youtuber meg ilyesmi. Bebizonyítanám, hogy lehet így is fogyni, ha deficitben vagy, mert még sok a tévhit azzal kapcsolatban, hogy vannak hízlaló meg fogyasztó ételek. Én meg imádom a mekit :D Bár költséges lenne az biztos...


Szerintetek lenne nézettsége?


dec. 1. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sorozat vlog formájábna talán nem, de ha összevágnád egy 1-2 részes videóvá vagy kisfilmé, akkor talán lenne nézettsége, bár ez attól is függ, hogy mekkora elérésű csatornára töltöd majd fel ezt, mekkora a te személyes elérésed, be tudod promózni, felkapja-e az algoritmus, felkapja-e a közönség (stb.). Az biztos, hogy én se a pénzemet, se az emésztésemet, se úgy amúgy a szervezetemet nem vetném be egy ilyen küldetésben, de ha neked vannak ilyen jellegű művészeti/ismeretterjesztői ambícióid, akkor hajrá!
dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy Jordan Syatt nevű srác megcsinálta pár éve.


https://www.youtube.com/watch?v=1yAMU6Y4Iro&ab_channel=Jorda..


400ezres megtekintés azóta, de ő ugye agololul csinálta ezt, egyébként rengeteg szakmába vágó videót csinál, ismert a szakmában és jelenleg 200ezer követője van a Youtubeon.

Szóval adott esetben valóban nem éri meg ilyesminek kitenned a szervezeted, ahogy az 1-es is mondja.

dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem minden magyar tud angolul, de köszi ezt megnézem :D
dec. 1. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, unalmas téma már ez.


Az édes kevés, hogy annak csinálod, aki nem tud angolul.


Egyébként ő napi kettő BigMacet eszik, és jól elvan: [link]

dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Igen, persze igazad van, csak azt akartam mondani, hogy az angol nyelvű videóknak sokkal szélesebb közönsége van, így jött össze ennyi megtekintés 4 év alatt. Nagyon alacsony nézettsége lenne magyar nyelven, ezért kár lenne keresztülmenned ilyesmin. És egyébként is, ha mondjuk hatalmas nézettséget érnél el, mit kezdesz vele? Van valami hosszú távú terved az ágazatban és ezzel akarod indítani a csatornádat vagy mi az elképzelésed? Azt mondod egyébként nem vagy youtuber, szóval nem értem az egésznek a célját. Nemes elképzelés tájékoztatni az embereket, és valóban sok a téves információ a táplálkozásról.

De sokaknak ebből csak az jönne le (ha egyáltalán valami), hogy húú de jó, tömhetem a mekdót, és mégis fogyok, másra nem is kell figyelnem. Pedig ez csak egy része a dolognak, az egészséges életmód lényege egyáltalán nem ez.

dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Mi lenne ha magyarul ennél .
dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak szeretek kísérletezni, meg edukálni :D És örülnék, ha lenne valamennyi nézettsége. Pénz úgyse jön vissza belőle, és nem tervezek youtuber lenni.
dec. 1. 18:37
 8/8 anonim válasza:
65%
Én biztos, hogy megnézném
dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!