Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vékony lányok hogyhogy nem...

A vékony lányok hogyhogy nem skinny fatek?

Figyelt kérdés

Azt mondják ha nem sportolsz akkor skinny fat lehetsz max, de csinos vékony nem. De vannak olyanok, akik csak skinnyk, nincs rajtuk fölösleges fat, pedig nem sportolnak semmit, nem súlyzóznak.


Túl alacsony a testsúlyuk?


dec. 2. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha alapból mindig vékonyak voltak és nem alakult ki zsírréteg, akkor nem nehéz zsírmentesnek maradni. Ha sport nélkül fogyni akar valaki, az egyenes út a nem esztétikus testhez
dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kommentelő nagyon igaz dolgot írt. Nem mindegy, hogy sosem voltál túlsúlyos, sosem voltál zsíros, és amúgy nem sportolsz, vagy hogy túlsúlyos vagy, zsíros vagy, nem sportolsz, de elkezdenél fogyózni.
dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Fiúk közül sem mindenki az… van aki tényleg keveset eszik és feszes a teste, formás, pedig nem sportol, edz
dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
18%

Hát én nem sportolok, de fizikai munkát végzek, rajtam nincs felesleg.

Aki ülő munkát végez és keveset eszik, plötty, hiába nincs zsírja. Ez a különbség.

dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
75%

Sokan szeretik elfelejteni a genetikát, ami sajnos vagy nem sajnos, nagyon nagy mértékben befolyásolja a teszsírszázalékot. Igen, vannak szerencsések, akik nem tudnak meghízni. Tegyük hozzá, hogy ez sem egyértelműen szerencse, mert idomokat is nehezen szereznek, lehet őket meg pont ez zavarja.


Egyébként pedig megfelelő diétával igenis csökkenteni lehet a zsírt és le lehet fogyni annyira. A sport segít ebben, de igazából másodlagos tényező, mivel elsősorban izmot épít (kivéve ha valaki csak és kizárólag kardiót nyom). Lehet sok izmod, tehát erős vagy, de vastag zsírréteggel fedve. És lehetsz vékony is, nagyon kevés zsírral akkor is, ha nem edzel. Valamennyi izma mindenkinek van nyilván edzés nélkül is. A nagyon vékony lányoknál (és egyébként fiúknál is) ez tűnik tónusosnak. Az egy másik kérdés, hogy ezt mennyire egészséges tartani hosszútávon.

dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
10. Amint olvashattad csak annyi érdekelt az ilyen alkatúak hogy csinálják. Válaszoltak is akik megértették a kérdést, nekik köszi!
dec. 3. 09:39
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
A gyermekkori szokások, az akkor kialakult táplálkozás is erősen meghatározó. Pl. akinek éjjel egykor palacsintát sütött a nagyi, mert azt kívánta a szeme fénye, az gyanús, hogy már akkor elcseszte és most küzd a kilókkal.
dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Évekig ilyen voltam én is, nem mozogtam, igazi kolis kajákon éltem. Aztán 23 éves koromban el kezdtem hízni, kb félévente egy kg-t. Nem tűnik soknak, erre még azt is mondják, hogy ez nem hízás. Azóta eltelt öt év, rajtam van plusz tíz kg, igazi skinny fat lettem, és kb mindenki leint, mikor mondom, hogy le kéne adnom (ők nem látják azt, amit a ruha eltakar). :')
dec. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Előző vagyok: szóval évekig egy deka zsír nem volt rajtam, vékony voltam, de az az igazi vékony. Most küzdök, hogy újra az lehessek.
dec. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!