Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Személyi edző tudna velem úgy...

Személyi edző tudna velem úgy foglalkozni, hogy nagyon válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
Félek azért belekezdeni, mert nagyon nagyon sok olyan pl. zöldség van amit nem szeretek. Ezen kívül van kb. 2 leves amit szeretek, a többit nem. Meg húst is keveset eszem, tehát olyat, hogy vigyek be mondjuk 300 gramm csirkemellet én nem tudnám megtenni. Ez gyerekkorom óta így megy... gyümölcsöket eszek, próbálok rajta változtatni, de egyszerűen nem megy. Tudna így is érdemben foglalkozni velem egy edző?

dec. 6. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát elég necces, de szerintem nem lehetetlen. Elvégre azok is járnak személyi edzőhöz akik mondjuk vegetáriánusok vagy vegánok. De a zöldségeket szerintem nem tudod teljesen elkerülni (Mik ezek egyébként?)
dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog akármelyik elvállalni de fogsz találni.

Amúgy a személyi edzo eslosorban az edzesterv osszeallitasban es vegrehajtasban segit. Ha komplett etrendet is szeretnel arra inkabn dietetikust kene keresni. Abbol pedig mindenkirol lehet tudni es mit vallal es mit nem. Nagyon nehez egeszseges novenyi alapu etkezest osszerakni. Edzok sem mindig tudnak. Legjobb lenne szerintem ha keresnel egy szemelyi edzot akivel edzel es keresnel egy dietetikust (esstleg taplalkozasi tanacsadot) aki segit az etkezesben es ha kell etrendet ir. Ilyenekbol vannak akik vallalnak akar husmenteset akar husmenteset de hallal es legtobben figyelembe veszik hogy mit nem szeretsz. Sajnos ezert jobb inkabn a dietetikus mint a taplalkozasi tanacsado mert utobbinak elore elkeszitett receptjei vannak es mindenki azt kapja csak mas adagban. Dietetikus altalaban rugalmasabb.


Amugy pl budapestsn smartfitben van teleki artur aki edzo es vegan. Nem tudom h etrendirast vallal e meg hat nem az a legolcsobb terem. De egy pelda arra hogy letezik

dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozás témában dietetikushoz fordulj, ne személyi edzőhöz. Különösen ha az átlagtól eltérő igényeid vannak.
dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A személyi edzőt nem érdekli, mit eszel. Ad tanácsot, de alapvetően ő edzést tart, nem táplálkozási tanácsadást. Én is járok edzőhöz, évek óta és szintén finnyás vagyok, ha szóba is került, sose volt ez probléma.
dec. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A szemelyi edzok 80 szazaleka nem torodik azzal h mit eszel. Msx altalanos tanacsokat adnak
dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó edzőm van, sokat fejlődtem/fejlődök nála, 100% elégedett vagyok vele.

De.

Ő az első alkalommal megmondta: ha étkezési tanácsot akarok, menjek dietetikushoz. Edzőként ő is tanult VALAMENNYI sporttáplálkozást, de azt mondta, hogy az nem több annál, mint amennyit a neten én magam is meg tudok találni, ha rákeresek.

dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem tud, több téren.
dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Dietetikushoz menj, a személyi edző legfelejebb okoskodik majd - igen, ismerek ilyet, ÉN pl tanultam dietetikát, és azok, amiket mondott - próbáltam nem kiröhögni.


Nem mindegyik ilyen, de sokan szeretnek minimális tudás nélkül is okosnak tűnni.

dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tud segíteni, ha jó.
dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Személyi edzőnél nem pont az a lényeg, hogy figyelembe vegye az ilyen problémáidat is? Azért személyi edző
dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!