Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy a...

Hogy lehetséges, hogy a hasamról nem megy le súly? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval 165 centi vagyok, elhíztam 73 kilóra, előtte csontsovàny voltam, most leadtam kb 10 kilót(pontosat nem tudok mondani mert külföldön vagyok és otthon maradt a mérleg) nem edzéssel, diétával, meg melóba is mozgok azért, a lényeg hogy már szinte a bordáim kilátszódnak, meg észrevettem, hogy talán kicsit tul sokat is fogytam, de a hasam megmaradt, nem tudom mit tegyek, ha edzek eltunik? Vagy betegsegem van?
dec. 7. 03:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha 73 voltál és 10 kg-ot leadtál, az még mindig csak 63. Hacsak nem tiszta izom vagy, akkor az még mindig sok. A bordáid 63 kilósan tuti még nem látszanak ki.
dec. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
1. De, nekem is kilátszódnak a felső bordáim 163 cm 62 kilósan :/ Ez genetika.
dec. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Én 165 cm vagyok, jelenleg 60kg. Tök elégedett lennék ezzel, csak nekem is nagy belem van így... Amikor olyan 52-54 körül vagyok, akkor megy csak le a hasam is.
dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A hasról nehezen megy le. Nekem még 171 centihez 63 kilósan is nagyobbacska volt az alhasam (most már pár kilót híztam, szóval most méginkább :D), de a bordám kilátszott minimálisan. A hasról nehezen megy le.
dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek van egy rész, ahol nagyon makacs a testzsír. Van, akinek a combjánál, van, akinek a hasánál, vagy bárhol.

Nekem is a hasamnál megy le a leglassabban a zsír. Kitartás, ennyi a kulcs.


Mennyi volt a napi kalóriabeviteled?

dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki teljesen normális vagy éppen alacsony testsúlynál is nagynak látja/érzi/gondolja a hasát, az amiatt IS lehet, hogy gyenge a hasfala, a hasizmai, a törzsizmai... és a belső szervek ki tudják nyomni.

A törzsizomzat erősítése ezen segíthet! veszíteni ezzel nem lehet, mert az erős törzsizomzat, az mindenkinek hasznos.

dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem sem ment le eddig sajnos.
dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pocakról nehezen megy le. Bőr is nehezen húzódik vissza. Torna segít.
dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
#1 Dehogynem! Csak nyilván, nálad már egy teljesen minimális izomzat is "tiszta izom" kategória, mert egész nap fekszel a laptopod előtt, és olyan a tested, mint egy telefosott kezeslábas. Ha semmi struktúrája nincs a testednek, akkor érthető, hogy nálad már egy alap aktivitással felszedett izomzat is sokat dobna a súlyodon.
dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hasról legnehezebb fogyni.
dec. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!