Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet hízni 5 nap...

Mennyit lehet hízni 5 nap alatt karácsonykor, ha teljesen elengedem magam?

Figyelt kérdés
dec. 9. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Attol fugg. Mindenki masmennyit tud enni. En ilyenkor kb 9-10 ezer kaloriat eszem aminek kb fele szivodik fel. Szoval ket nap alatt egy kilo hizas.

Az atlagember kb 5 ezer kaloriat tud ilyenkor osszeszdni. Ha 2000 a szukseglet akkor ez 3000 tobblet. Kb 5 nap alatt 2.5 kg

dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most elutaztam és pont 5 napig zabálok mindent a svédasztalról :D Hétfőn jelentkezem mennyit híztam :D
dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oké, várjuk, #2 :D
dec. 9. 17:18
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, mi párommal áprilisban Dominikán nyaraltunk 7 napig. All inclusive ellátással, svédasztal napi 3-szori étkezés. Keveset mozogtam, és a nyaralás végére szerintem másfél kg felesleg feljöhetett rám, de lehet, hogy 2 kg volt. Nő vagyok.
dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Napi 1 kilót simán fel lehet szedni.
dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1-2 kilót maximum
dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen egyén függő.
dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 kilót simán, nekem most télapó körül sikerült is.
dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha rendesen eszel, nem mozogsz semmit és napi tömeg növelőt is leküldesz mellé, akkor simán napi 1kg. Vagy mi lenne a cél?
dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egyszer azt mondták, mindegy mit és mennyit eszel (persze magadhoz képest sokat kell), napi 300dkg-nál többet nem tudsz.
dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!