Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálják az egyébké...

Ezt miért csinálják az egyébként vékony nők?

Figyelt kérdés

Összecsippenti nagy nehezen azt a két centi zsírpárnát a hasán és hangosan sír hogy ő milyen kövér és le kéne fogynia. Ezt természetesen pont olyan embernek mondja akin sokkal több a felesleg,mint rajta...

Ezt miért csinálják? És nem egy nem kettő kolleganőm ilyen jelenleg is... sőt az egyik még mikor a közel 200kilos kollegina mondja hogy tudja hogy fogynia kéne akkor megszolal "neked minek, jó vagy iiiigy!"


Most komolyan ilyenkor mi jár az ilyenek fejében? Észreveszik hogy mennyire pofátlanok egyáltalán?


dec. 10. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Direkt csinálják, mert annak ellenére, hogy vékonyak, nincs önbizalmuk, így akarnak visszaigazolást. Ilyenkor szépen irányba kell őket állítani.
dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Vagy csak várják a pozitív megerősítést ezek a kolléganőid vagy testképzavaruk van és valóban úgy érzik, hogy kövérek. Vagy vegyesen van ilyen is, olyan is.
dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Attól hogy szerinted ők vékonyak, még lehetnek elégedetlenek a testükkel. Én is vékony testalkatú vagyok, de van pocakom és úszógumim, az elmúlt egy évben jött fel, nagyon hirtelen. A legjobb barátnőm kicsit vaskosabb típus, és mindig kiakadt ha panaszkodtam erről, úgyhogy egy ideig inkább kerültem előtte a témát. De aztán egyszercsak kirobbant belőlem, hogy azért ez nem oké így. Bár vékony alkat vagyok, de attól még nem tetszik amilyen irányba változni kezdett a testem, és igenis szeretnék erről panaszkodni a legjobb barátnőmnek, mert ha még neki sem lehet, akkor mégis kinek...?? És sikerült megértetnem vele, hogy ez nekem igenis probléma, azóta végre meg tudom ezt is beszélni vele. :) Mert nekem ez tényleg rossz, még akkor is ha egy nagydarab lány esetleg irigykedik az én alakomra. Igen, van akinek rosszabb, de attól még ne bagatelizálja el senki azt, hogy ha én nem érzem jól magam a bőrömben.
dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van ilyen rokonunk.

40 kilós nő mondja a férje két kövér lánytestvérének, hogy hogy meghízott az utóbbi időben, a fél centi hájával a hasán.

A két nővér összenézett aztán jót röhögtek.

dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

3#-baratnőnek panaszkodni nyilván más tészta,de nálad elonytelenebb helyzetűeknek panaszkodni nem kicsit parasztság

Szerintem

Én erősen rövidlátó vagyok de nem egy aliglatónak fogok erről sirankozni pl

dec. 10. 17:57
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Én akkor értettem meg az ilyesféle panaszkodást amikor egy fórumon vékony nők beszélgettek arról, hogy mennyi önfegyelmükbe kerül, hogy évtizedekig tartsák a súlyukat, napi küzdelem. Nincs az a feloldozás, mint nálunk túlsúlyosoknál-kövéreknél, hogy jól belakmározunk.
dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

5


Merthogy?


Tehát azért mert másnak rosszabb, akkor nekem nem lehet rossz?


Más nyomora miatt kellene nekem jól éreznem magam? Hát ezt ugye te sem gondolod komolyan...


Ha egy 200 ezer forintos Suzuki lerohad az út szélén, az pontosan ugyanolyan fájdalmas és kellemetlen jelenség, mikor a 20 milliós Mercedes rohad le. Azért, mert az egyik egy drága autóban ül, számára pont ugyanolyan kellemetlen ha rossz az autója.


100+100 másik példát fel lehetne hozni, de a lényeg az, hogy attól mert a problémáitok nincs 1 szinten, még nem lesz az én problémám kisebb a tiédnél, ahogy a tiéd sem lesz nagyobb az enyémnél.


Ha maradunk a kérdésben szereplő mondatnál, az én perspektívámból az a 2 centi zsírpárna egy zavaró jelenség. Attól mert rajtad 20 centi zsírpárna van, engem még ugyanúgy zavarni fog az a 2 centi.

dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7#nem tudok erre mit mondani mert nem érted miről szól a kérdésem😐
dec. 10. 19:24
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Van aki testképzavaros, de van aki csak a figyelemért csinálja.

Velem volt olyan hogy ilyen 43 kg voltam de sulis csúfolódás miatt (elkezdtek azzal szivatni hogy én milyen kövér vagyok) 2 hétig csak vacsorát ettem mert kajakra kövérnek láttam magam. Hála égnek észbe kaptam.


Szóval lehetnek testképzavarosak is. Ettől függetlenül amikor valaki ezt csinálja, az felettébb idegesítő lehet ezért nyugodtan helyre lehet őket rakni.

dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésed arról szót, hogy miért csinálják ezt az amúgy szerinted vékony lányok. Kaptál rá választ, az meg nem tetszik.
dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!