Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kihozok egy kutyát a...

Ha kihozok egy kutyát a menhelyről és mindennap reggel-este 1-1 órát sétálok vele, az segíthet a fogyásomban?

Figyelt kérdés
Mert egyedül sajnos nem nagyon vagyok hajlandó megmozdulni, de amikor a szomszéd idős pár megkért, vigyem el a kutyájukat sétálni, az kifejezetten jól esett.
dec. 12. 08:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Kutyát akkor hozz ki, ha rajta akarsz segíteni, ne akkor, ha magadon!
dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne mindkettő?
dec. 12. 08:22
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Igen, segíthet, ha a plusz mozgás miatt nem kezdesz el többet enni. De hacsak nem számolod tudatosan a kalóriákat, akkor minden bizonnyal többet is fogsz enni.

Illetve a kutya egy élőlény, nem egy fogyókúrás eszköz... Sok pénz, sok idő, energia, kötöttség, óriási felelősség. És tényleg sok pénz. Nem játékszer, hanem egy élet... Szóval e miatt semmiképp ne vegyél magadhoz egy ebet. És azt mondtam már hogy nagyon sok pénz? :) A minőségi táp rohadt drága, éves oltás, élősködő elleni védelem. Ha esetleg beteg lesz, vagy baleset éri, könnyedén többszázezret hagyhatsz az állatorvosnál.

Szerintem ajánld fel a rendszeres segítséged a szomszéd idős párnak. Vagy vedd rá magad hogy egyedül sétálj.

dec. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

#2

A kutya állandó, folyamatos törődést, gondoskodást igényel. Ha napi kétszeri sétával ezt le akarod tudni a fogyásod érdekében, akkor jobb helye van a menhelyen.

dec. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Szomorú, ha annyi nincs benned, hogy magadtól elmenj egy órát sétálni. Ne a kutyát használd ki. Le lehet pontozni nyugodtan.
dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos igazuk van az előttem lévőknek. Ne a kutyát használd erre, ő más miatt szeretne normális gazdát, nem azért hogy lefogyjon. Őt etetni kell, és gondoskodni róla.
dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Egy betyárt bérelj fel, hogy karikásostort csattogtatva fusson mögötted és üldözzön. Ha utólér megkorbácsol. Napi két órában. Ne félj hamarabb lefogynál, mint kutyasétáltatás, vagy gyakorizás közben...
dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

3-as vagyok megint, még egy gondolat:

Elég lutri is a dolog. Mert ha egy olyan temperamentumú kutyát hozol ki, aki minden fűnál-fánál megáll pisilni meg szagolgatni, és folytaon lemarad, akkor kb végig fogod ácsorogni a sétákat, az meg tényleg csak egy fokkal jobb mint a kanapén döglés... És ezt nem feltétlenül lehet tudni előre, sok menhelyes kutya csak akkor mutatja meg az igazi személyiségét, ha már 1-2 hónapja gazdinál van.

dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
85%
Vannak olyan helyek, ahol örökbefogadás nélkül vihetsz sétálni kutyákat, kvázi szivességből. Érdeklődj utána. A kutya élőlény, ne vedd magadhoz ha csak sétára kell.
dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%

Kutyások acsarkodása indul:

3...2...1... :D

dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!