Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasi zsír,mit tegyek ami...

Hasi zsír,mit tegyek ami HATÁSOS???

Figyelt kérdés

165 cm vagyok kb 57kg tehát vékony testalkatú,32 éves 2 gyerekes anya.de a hasam mint aki örökké terhes.Nem kicsi kidomborodó,hanem nagy!!!

Olyan válaszát várom,aki már megkűzdött vele!!!

Mi a legcélszerübb legjobb,leg gyorsabb megoldás ellene.? Fogyni nem szeretnék,csak hasból!



dec. 27. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 terhesség után kevésbé lapos a hasam. Szerintem sok anya van ezzel így.

Számottevően laposabb a hasam, ha a keveseket eszem, illetve a hasizom gyakorlatok segítHETnek. De ezek sem zónafogyások. A kis mennyiségek étkezésénél "üresek" a belek, vékonyabbnak tűnök. A hasizom gyakorlatok is valamennyit feszesítenek.

De! Ha kötényhasad van (ahogy nekem is), akkor sajnos csak a plasztika segíthet.

dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet valóban attól is, ha (enyhén) nyitott a hasizom. Edzeni kell rá.
dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémám nekem is. Célzott fogyás valóban nincs, de lehet hogy szét van nyílva a hasizmod. Gyógytornászhoz menj el, aki ilyesmivel foglalkozik. Az miatt van általában tipikusan "terhes has", nem feltétlenül a zsírtól. Túlsúlyod nincs, esetleg dietetikus segítségét is kérheted, jobb étrend kialakításában, meg azt sem elhanyagolható tény, hogy egy 2 gyerekes anya gyakran túlterhelt, stresszes, fáradt, keveset alszik, ez mind okozója lehet a hasi "elhízásnak".
dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egyrészt lehet szétnyílt haszon, amit tornával/edzéssel tudsz javítani (egyes esetekben már csak a műtéti megoldás hoz eredményt). Ezt érdemes nem annyiban hagyni, mert ha a belső szerveid nincsenek normálisan megtámasztva, reflux és egyéb kedves emésztőrendszeri problémákat okozhat.

Másik lehetséges dolog a zsigeri zsír: ez akkor is növeli a haskörfogatod, ha amúgy vékony vagy. Ez szintén hormonproblémák, IR, szívérrendszeri betegségek és társaik melegágya. Ennek "eltüntetése" alapvetően sok rost, kevés cukor, sok víz, változatos, nem feldolgozott élelmiszerek fogyasztása, transzzsírok kerülés, stb stb sokat hallott, de nem légből kapott mantra. Így fogsz tudni "hasból" fogyni, hogy életmódot váltasz. Nincs lokális zsírégetés.

márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!