Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arcból tudok fogyni 1 nap alatt?

Arcból tudok fogyni 1 nap alatt?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem vagyok elhízva, plusz sportolok is ami látszik rajtam. Viszont ha sok csokit/cukrot eszek, akkor kicsit puffadtabb arcom lesz. Na most így karácsonykor ez előfordult, és most puffadtabb is az arcom kicsit. Alapjáraton ha ez nincs, akkor szép alakja van az arcomnak, ha “kitisztulok” belül és nem eszek ilyeneket. Viszont holnap szilveszter, és szeretnék jobban kinézni(rengeteget számít ez, hiába nem tűnik nagy dolognak). Kicsit több mint 1 nap alatt lehet változás, ha böjtölök? Alapjáraton szoktam böjtölni, és ez mindig hatásos számomra. De 1 nap alatt mennyire látszódhat a változás? Szerencsére gyorsan tudok szálkásítani, és hamar látszódik is rajtam.18/f

dec. 30. 14:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 akkor mégis hova írjam?:D Az edzéshez?
dec. 31. 14:26
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként sikerült látható eredményt elérni. Elhagytam minden cukrot, és mára már lement a puffadás.
dec. 31. 14:27
 13/15 anonim ***** válasza:
#11: egészség rovatba.
dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az 5-ös vagyok, örülök, hogy sikerül, jó szórakozást!
dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senior Séf ***** válasza:

" Viszont ha sok csokit/cukrot eszek, akkor kicsit puffadtabb arcom lesz. "

Tehát tisztán látszik, hogy valamilyen diszfunkció lép fel. Akkó meg mi a ménkűnek erőlteted?

dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!