Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyáron belustultam, azóta...

Nyáron belustultam, azóta eléggé meghíztam. Mekkora a baj? Mennyi idő alatt tudnám ledolgozni?

Figyelt kérdés

Lényegében az egész nyarat itthon töltöttem: nassolás, számítógép, zsírosabb kaják stb. Eleve 75 kilóról indultam, szeptemberre 85 lettem. Aztán mindenki azt mondta, ne aggódjak, majd lemegy szünet után, de sajnos inkább feljött. Mértem magam most, a nagy ünnepi lakomák után, 95 vagyok. :(

Egy csomó régi nadrágot, inget nem tudok begombolni, nagy hasam lett. Vérképem stb rendben van, gyógyszert nem szedek.

Idén ősszel kezdem az egyetemet, addigra egészséges testsúlyt szeretnék. Komoly akaraterővel, diétával, mozgásal szerintetek lehetséges?

180cm; 18/F



jan. 4. 11:57
 1/7 anonim válasza:
9%
Persze. Én három hónap alatt adtam le 19 kilogrammot.
jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Havi 2 kg teljesen fenntartható, nem kell koplalni hozzá, bár attól még nehéznek nehéz lesz. Szeptemberre 80 kg-ra simán lemehetsz, lehet kevesebbre is, csak azért nem kell túl sokat akarni túl gyorsan.
jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Még annyit tennék hozzá, hogy úgy érzem, valahogy a barátnőmnek még jobban tetszek így, pocakosan, mint előtte. Nem tette szóvá, meg nem is fogna vissza a fogyásban, csak látom rajta.

Mit gondoltok, nagy baj, ha mondjuk csak egy 8-10 kilót adnék le? Nem szeretnék elhízott maradni, de elgondolkodtam rajta, hogy egy kis hasat azért megtartanék a kedvéért. :D

jan. 4. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Egy jó tipp: Magadnak akarj megfelelni és ne másoknak.
jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%

Kedves Első! Számomra hasznos a válasz, illetve gratulálok a fogyásodhoz!

A többieknek is köszönöm!

jan. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, csatlakozva 7-eshez. Kedves Első, szép teljesítmény, gratulálok!
jan. 4. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne mindig a mérleg legyen a mérvadó. Lehetsz edzés mellett 180cm 85kg 15% testzsírral is, ami elég jól nézhet ki. Testösszetétel a lényeg.
jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!