Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mit lehetne?

Így mit lehetne?

Figyelt kérdés

Jelenleg szórólapozási munkát végzek, délelőtt kezdem és delutánig tart, reggel reggelizem, de napközben mindig valami péksutit eszem és este amikor haza érek, nagyon éhes vagyok! Ezért mindig felvagyok puffadva és nem jó a gyomrom!

Mit lehetne ennem délután és este ami nem annyira megterhelő?


jan. 9. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Kezdhetnéd úgy, hogy lecseréled azt a jelentéktelen péksütit, és viszel magaddal normális ételt, amivel nem fogsz estére megéhezni. Mondjuk valami rostban gazdag étel: bulgur/gersli köretként, mellé hús, zöldség, vagy jó rostforrás a zab is például. Nézz utána és válogass.
jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak nincs időm megállni fött ételt enni
jan. 9. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Készíts magadnak 2-3 tartalmas szendvicset valami teljeskiörlésű pékárúban. Kicsiket, és többször egyél a nap folyamán. Legyen benne sonka, vmi zsírszegény sajt vagy mondjuk főtt tojás, és annyi zöldség amennyit csak bele tudsz paszírozni. Paradicsom, uborka, újhagyma... Ezeket könnyen és gyorsan meg tudod enni akár az utcán állva is.
jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

"Csak nincs időm megállni fött ételt enni"


Ilyen nincs.

jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ez így nagyon jól is hangzik, a szemdvics sok zöldséggel! Köszönöm
jan. 9. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted: wrap megtöltve salátával, zöldséggel, hússal/tojással. Én ezt vinném.
jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Buta vagyok, hogy ilyen dolgok nem jutottak eszembe :)

De köszönöm az ötleteket , ez a wrap is nagyon jó ötlet

jan. 9. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es, dehogynincs.

Én is dolgoztam 5 órás műszakban, és ha ebédidiőre esett ott nem volt olyan, hogy te leülsz és megebédelsz. Hát persze :D


Ha 10-15-ig ment a meló, akkor 10-15-ig max. müzlliszünet volt (vagy egy szendvics). Egy egészséges embernek tartalmas reggelivel ki kell bírnia hat órát külön "meleg étkezés" nélkül.


Egyébként is Mo-n elterjedt az a délben egyél főtt ételt, rengeteg országban OKKAL estére esik a meleg étkezés, mert akkor van ideje az embereknek.


Napközben szendvics, wrap, egy sali és ennyi.

jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én is dolgoztam 5 órás műszakban, és ha ebédidiőre esett ott nem volt olyan, hogy te leülsz és megebédelsz. Hát persze :D"


Azért, mert 5 órára nem jár szünet kisfiam.

jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!