Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hogy lehetséges hogy...

Az hogy lehetséges hogy egyáltalán nem nyúlt meg a bőröm? Többi lent?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiatal nő vagyok(ezt azért írom le, mert ilyen helyzetben sokat számít), rendszeresen edzek, viszont az utóbbi időben nagyon sokat híztam. Amit le is adtam, 23 kg-ról van szó, ami azért nem kevés, és egyáltalán nem nyúlt meg a bőröm hálistennek, amúgy még életemben nem adtam le ennyit(nem is volt rá szükség), örülök hogy nem ereszkedtem, viszont kíváncsi vagyok, hogy hány kg leadása után nyúlik meg a bőr(tudom hogy egyénfüggő, de most pl tapasztalatokat is szívesen meghallgatok).

jan. 10. 05:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez rengeteg dologtól függ. Genetika, kor, belső egészség, a bőr külsőleg mennyire nyúlékony, mennyi ideig volt jelen az elhízás, mennyi ideig tart a súlyvesztés.


23 kg sztem amúgy nem annyira sok, hogy nyúljon tőle a bőr, pláne ha eloszlott a súly.


Hogy sikerült lefogynod?

jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Még fiatal vagy és rugalmas, teli kollagánnel. Ráadásul edzel, ami szintén segít a bőr feszességén. Kb ennyi. :) Lehet hogy mondjuk 40 vagy 50+-osan sport nélkül már lazább lenne a bőröd ettől, de azért a 23 kiló plusz bár nagyon sok, de nem annyira vészes még. Idővel egyre kevesebb koallagán termelődik, ezért is kezdünk el ráncosodni és "aszunk össze". De te 23 évesen még telítődve vagy vele, állítólag 35 felett kezd el csökkennyi a mennyisége.
jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #1 életmódot váltottam, egyáltalán nem eszek lisztet, cukrot, de ilyen cukormentes édességeket sem. Kalóriadeficitben voltam, és mindent mértem, még a zöldségeket is. Nem néztem hogy hánykor eszem, csak a kalóriákat néztem(pl én este 11-kor is szoktam enni). Mikor megállt a fogyás, mert többször is stangáltam, akkor azt csináltam, hogy két max három napig elkezdtem nagyon sokat enni(tényleg nagyon sokat), majd utána folytattam a diétát, ezáltal begyorsult az anyagcserém.
jan. 10. 09:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a kitartásodhoz és az eredményhez :)
jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként nagyon nehéz volt, de megérte.
jan. 10. 11:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem 36 kilo volt a fogyaosm. Azot kb 6 visszajott. De ezalatt is csak striaim lettek es nem nyult meg ereszkedett meg.
jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ha megszabad kérdezni mennmenidő alatt sikerült ezt elérni?
jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én alapból elég husis gyerek voltam, kamaszkoromban főleg a hasam volt nagy, de 16-18 éves korom között meguntam és fogyózni kezdtem, sport kb semmi nem volt az iskolai tesin kívül, lefogytam kb 15kg-t és nem látszik a bőrömön. Anyám azt mondta, hogy szerencsés időben fogytam, mert még rugalmas volt a bőröm, de a fene tudja.
jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én leadtam 30 kilót, abszolút nem nyúlt meg, de nem is rohamtempóban, hanem 3,5 év alatt :)
jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Hogy bírod ki édes íz nélkül? Én nem vagyok édesszájú, de néha kívánok egy zéró kólát.
jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!