Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy raknál össze egy olyan...

Hogy raknál össze egy olyan házi hamburgert, amiben minden tápanyag megtalálható és max 1000 kalória?

Figyelt kérdés
Fehérje, jó szénhidrát, jó zsír, rost.
jan. 11. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha en csinalnam magamnak (kalorait nem feltetlen figyelnem), akkor mindenkepp kis zsirtartalmu daralt marha, a bucit zsirszegeny gorog joghurttal csinalnam, a szoszt is ilyen alapbol kevernem ki. Sajtbol en szeletelt light mozzarellat raknek (szarvasi). Zoldseg szerintem egyeni oreferencia, azok ilyen mennyisegben sok vizet nem zavarnak. Ubi, paradicsom, hagyma, jegsalata.
jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Alacsony zsirtartalmu marhahus pogacsa 150 gramm (240 kcal)

Egy darab teljes kiorlesu hazi zsomle kb 120 gramm (170 kcal)

Az ize kedveert tuti tennek bele valami hazi szoszt pl gombas majonezt ami legyen 50gr szosz kb 250 kcal

A tobbi zoldseg. Hagyma, paradicsom lenne.

Es hogy legyen eleg zoldseg meg rost, melle ennek mondjuk egy coleslawt vagy sima kevert salatat

jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Örülök, hogy az első válaszolónak nincs ilyen problémája, de nekem nagyon nem mindegy, hogy beülök-e a cukorhintába vagy sem.


Ami nekem most új és bevált, az a teljes kiőrlésű tönkölyliszt. Nem kesernyés, mint a normál korpás liszt. A fűrészpor jellege ugyanúgy megvan, de az önmagában kevésbé zavaró.


Szóval biztosan ilyen liszttel sütném a bucit.

jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

"nagyon nem mindegy, hogy beülök-e a cukorhintába"

Egy hamburgernél érelmezhetetlen a cukorhinta fogalma (amúgy is), vagy a glikémiás index, mert sok különböző alapanyagot eszel együtt sok különböző alapanyaggal, tehát mindenképp lassan fog felszívódni minden.

jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én hétvégén pulykamellből csináltam hamburgert (pulykaburger). 90 g darált pulykamell, só, bors és kevés olajon kisütöttem (épp csak annyi, ami a serpenyő aljára kell - sajnos ragad a serpenyőm)

Teljes kiőrlésű buci (ilyet már kapni is lehet, Roberto márkájú)

jégsaláta - uborka - paradicsom - hagyma

Mustár - cukormentes ketchup - light majonéz.


Tökéletes lett, 420 kcal (13g zsír, 43g CH, 32g fehérje)

jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!