Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pici segítség kellene újból...

Pici segítség kellene újból segítene valaki?

Figyelt kérdés

Megértem ha 3 hónap alatt nem adok le sok kgt!De ajánlani vki vmi mozgást amit otthon tudok végezni!Tegyük fel napi 1300kalóriát eszek meg!Napi 3x étkezzéssel 23 éves vagyok 163cm magas 85 kg!Egészséges ételeket próbálok enni gyümölcs zöldség semmi banán szőlő!Semmi cukros ! Cukor beteg vagyok el hiszem hogy nehezebben fog menni de kitartó leszek!Tegyük fel napi 5000 lépést meg teszek kaptam orvostól papírt hogy mit ehetek ebbe főzelékek halak teljes kiőrlésű bla bla bla dolgok vannak.. de a lényeg az hogyha 1300kalóriát eszek meg akkor mit mozoghatok mellé?Miből mennyit?Otthoni sport kellene mert mint említettem (amit már töröltem) máj.3ig anyukámnál vagyok ebből het 2x alkalommal mehetek ki mert háziőrizetben vagyok bünügyi miatt...tudom kissé agresszívan írtam bocsánat🤣de már össze vissza írtak nekem...



De szólók ha úgy van!Kemény otthoni edzést bevállalok a cél érdekében🤣nem azt mondom 3 nap alatt akarok 30kgt fogyni hanem ha lehet akkor 3 hónap alatt ha lehet vkinek sikerült 10-15kg szeretnék leadni...tudom a cukor betegségem miatt változó lehet plusz ember függő van akinek ez jön be van akinek az van aki akár mit meg tesz nem fogy le hamar...tehát akár milyen módszert meghallgatok😊😊bármi jó tanácsot...aki tudd rám 5 percet szánni🙏🏻


jan. 12. 21:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
1300 kalória az éhezés. Lapozzunk.
jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Pl. szobabicikli az jó kalóriaégetési módszer. De amúgy az 1300 kalóriánál ehetsz többet kezdetben, úgy is fogynál, főleg ha mellé még aktívan szobabiciklizel is (vagy máshogy mozogsz). 1300 kalória csak arra jó, hogy hamar feladja az ember. Lehet többet enni, főleg ha az ember még mozog is mellé.. a mozgás pedig.. hát fokozatosan érdemes egyre többet és többet. Mármint ha pl. szobabicikliznél, akkor se az legyen a terv, hogy rögtön 1 órát letekersz. Fokozatosan kell hozzászoktatni magad, ha az elején csak 15-20 perc megy, az sem baj.
jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Az a baj nincs anyukámnál ilyesmi...😬😬helyette tudnátok vmi mozgást ajánlani miből mennyit?Lépés számolon esetleg tudnák lépkedni...mit tudom én napi 5000lépés?Vagy több?Meg még mellé vmi kis mozgás?
jan. 12. 21:50
 4/28 A kérdező kommentje:
És akkor ha nem 1300kalória akkor mennyi???
jan. 12. 21:56
 5/28 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem a yazio alkalmazást használom az ugye jó alkalmazás?😅
jan. 12. 22:00
 6/28 A kérdező kommentje:
Meg elvileg ahány kalóriát meg eszek annál több kalóriát kell le mozogni...
jan. 12. 22:17
 7/28 anonim ***** válasza:
26%
PÉn 1000- ret eszek és mindent!A lényeg,hogy 1000 kaloriát ne lépjem túl.Én a kaloriabázist használom.Lehet felülést,guggolást,oldalt fekve lábemelés.Menj fel a youtubra és ott is vannak millio tornák.
jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Hát, minimum 10 000 lépés a napi ajánlott, az úgy mindenkinek. Neked nem ártana legalább 15 000, minden nap.

Szerintem nézegess youtube-on edzéseket és csináld azokat. De olyat keress ami kifejezetten túlsúlyosoknak ajánlanak, nehogy tönkre vágd az ízületeidet.

jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
163 cm vagyok én is és kb ennyi kiló voltam, mint te, akkor 1600zal is fogytam mozgás nélkül
jan. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő mennyi fogytál le és mennyi idő alatt?

Egyébként én még csak 488kalóriánál járok jelenleg😁étkezéssel 3259 lépés és csináltam némi "fizikai"munkát össze gereplyéztem kb 1 óra más fél óra nem tudom meg mondani az udvar milyen hosszú de még csak a felét gereblyéztem fel holnap folytattom meg kicsit később még mozgok vmit hozzá😁de nem hiszem hogy ma 15ezer lépésem meg lesz sőt szerintem a 10ezer se nagyon😬😬

jan. 13. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!