Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés előtt és utáni változás?

Edzés előtt és utáni változás?

Figyelt kérdés

Szerintetek min változtassak?

Heti minimum 4 súlyzós edzést csinálok. Minden izomcsoportra minimum 2x edzek egy héten. Nem eszek annyira rosszul, fehérjével igyekszem, szénhidrátot alapból is keveset ettem. De azért nem veszem olyan halál szigorúan. Régen evészavarom volt, így a kalóriával nem eshetek annyira túlzásba, mert most ist azt gondolom hogy a maximum 1300-1500kcal okozza ezt a nagy elterest. 164cm vagyok és nő.



2023. 03.20.

Kg 55,9

Comb : 47

Derék: 84

Csípő: 68

Kar: 25

Váll: 98


2024.01.01

Kg 61,4

Comb 43

Derek 86

Csípő 72

Kar 25

Váll 100



jan. 17. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Még mindig evészavaros vagy, ezt sajnálattal mondom.

1300 kalória az éhezés-szint, főleg, amikor heti 4x lenn esz a fene a teremben.


Ilyen fizikai aktivitással neked legalább 1700-1800-at kellene enned, nem 1300-on sanyargatni magad.

jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem eszel eleget az aktivitásodhoz képest. Sőt igazaból végig deficitben vagy. Nem tudom mi lenne a cél de ha izomépítés azt deficitben lehet de nehéz és lassú.

Egyebként ha többet eszel es tobb energiad van edzeni, tobbet is egetsz

jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De látod hogy ígyis csak több lettem kg-ban, ennyi idő alatt meg csak az edzés miatt ennyi nem jöhet fel
jan. 17. 14:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat én is gondoltam, hogy ez a helyzet, csak a kettő kicsit ellentmondásos, hogy nem eszek eleget, de ezek a változások azóta.
jan. 17. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első 5 kg az viz volt és hlgy a glikogénraktárak feltoltodtek szenhidrattal. Ez nem testzsir. Anorexia alatt a test annyira ki van ehezve hogy mindent kidob magabol. Ezt teljesen egeszseges ha visszaszedi. De ez nem testzsir.

A maradek meg siman lehet izom.

A centik kb nem valtoztak. Ha ez a 6kg zsir lett volna akkor azok is valtoznak. Az konkretan egy ruhameret lenne.

Folytasd így az edzést és egyel picit többet.


Amit még javaslok hogy állj meg bikiniben és csinálj egy képet. Majd egyél kb 1700 kcalt két honapig ugyanennyi edzéssel. És megint csjnálj képet. Tedd a kettőt egymás mellé. És lárni fogod.

Nem a kg a számít hanem az arányok

jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit felszedtél az nem zsír. 155 centi vagyok 66 kg és 1300 kalóriával fogyok. Pedig csak heti 1x edzem. Ennél garantáltan több energiára van szükséged
jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy több lettél kilóban, mert felszedtél egy csomó izmot, ami tök jó. Valószínűleg teljesen jól nézel ki.

Én 165 cm vagyok, én is kb ennyit edzek, de mellette még bringázom és sétálok is rengeteget, így olyan 1800-2000 Kcal-al fogyok heti fél kilót. Szerintem egyél 1600-at nyugodtan.

jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aha, persze, izmot épített..

Akik ezt írják, azok azt gondolják, hogy deficitben, vagy akár többletben is 9 hónap edzés alatt felszedett 5-6kg izmot?


Kérdező:

Ami feljött rád annak nagyrésze víz, minimális része zsír és izomzat.


De ezek szerint nem vagy deficitben sem, mert deficitben 5-6kgot nem fog ugrani a a súlyod. Kalóriát biztosan jól számolod?

jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, leszoktam mérni, és az alapján írom össze
jan. 17. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem 5-6 kg-t. Igen, víz is, de ennyi mozgás mellett biztosan ment fel izom is, még deficitben is.
jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!