Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bőr megereszkedésének elkerülé...

Bőr megereszkedésének elkerülésére milyen módszereket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fogyásban vagyok, még 20 kg előttem, 25 kg mögöttem. 35N

Eddig csak a kollagénről hallottam, azt nyomatom rendszeresen nagy mennyiségben. Sok vizet iszom, rendszeresen sportolok. Mit tehetnék még?



febr. 5. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendeszeres sport, lassú fogyás normál étrenddel, nem diétákkal
febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Megakadályozod az idő múlását.
febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem nagyon lehet mint amit most teszel, jól csinálod. Ha nagyon gáz lesz mégis, akkor plasztika. Tényleg nem nagyon vannak más opciók.
febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi nem segít, akkor más sem fog. Így tovább!
febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 a lassú fogyással nem lesz gond...eleve lassan fogyok. Ezt a maradék 20 kg-ot erre az egész évre tervezem, ha év végéig sikerül, nálam az már egy hatalmas eredmény lesz. Ráadásul be is fog lassulni a végén, ahogy közeledek a normális testsúlyhoz.

Olvastam futólag valami krémről, ami talán még segíthet. Egyébként egyelőre nincsenek ezzel gondjaim, de ezt így még nem lehet megmondani, hogy rajtam van még 20 kg.

febr. 5. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Krémek nem sokat segitenek. Kollagén plusz cink.

És az izomépítés. Hogy legyen mi kitöltse meg formálja a megereszkedett bőrt. Mert elkerülni nem lehet csak enyhíteni

febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!