Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt az utolsó csepp a...

Mi volt az utolsó csepp a pohárban, mikor erőt vettél magadon, hogy lefogyj? Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

febr. 5. 18:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Mikor már nem tudtam fulladás nélkül felhúzni a cipőmet és az arcom pedig teljesen elváltozott a tokától.


Kalóriadeficit, mozgás, meditáció és rengeteg önismeret, pszichológus, és dietetikus. Ezek nélkül nem ment volna.

febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
6%
#1 Ez hülyeség! A kalóriadeficit önmagában bőven elég, a többi maszlag nem kell hozzá. Ezek nélkül is ment volna. Kalóriadeficit. Más nem kell.
febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
#1 vagyok. Ó, hát tartottam én előtte simán natúrban a kalóriadeficitet! De nagyon nem voltam rendben. Szorongásom volt, feldolgozatlan traumáim, amik miatt ugyan diétázhattam én akármilyen egészségesen, állandó falásrohamok gyötörtek. Segítséget kaptam, működött, ennyi.
febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
9%
#3 Nem a traumától híztál meg, hanem mert túllépted a napi kalóriakeretedet. A trauma nem hízlal! Amit megeszel, az hízlal. A fogyáshoz egyetlen egy dolog kell: kalóriadeficit!
febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Ok, neked ez elég, nekem pedig nem. Nem vagyunk egyformák 🤷‍♀️
febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
7%
#5 Fogd már fel, hogy nem a traumától híztál el, hanem a mértéktelen evéstől. A kalóriadeficit mindenkinek elég.
febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem mindenki tudja, hogy a fogyás egyetlen kulcsa a kalóriadeficit, de attól még az életmódváltás nem ennyi. Nagyon jó irány, ha valaki az életmódváltás által a kalóriaszámolás mellett bevezet olyan dolgokat az életébe, mint a mozgás, a meditáció, az önismeret, a pszichológia.
febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Ok, de te meg azt fogd fel, hogy a trauma miatt evett mértéktelenül. Ezért kellett neki a többi dolog.
febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Én világ életemben 50-52 kiló körül voltam, aztán letettem a cigit... Mikor néhány hónapon belül ráálltam a mérlegre, sokkot kaptam a 60 kilótól... 3 hónap alatt le is ment az a plusz 8, Kcal számolás, sok sport. Én szerencsére eléggé időben kapcsoltam, így olcsón megúsztam a dolgot.
febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
78%

Az utolsó csepp az volt, hogy a férjem készített egy képet amin egy előnytelen pózban láttam magam (nem ez volt a kép célja, csak szerepeltem rajta).

Tudtam már jó ideje hogy szorít minden nadrágom, de akkor azon a képen sokkolódtam. Feltettem magamnak a kérdést: “én tényleg így nézek ki???”


Ezután pedig kalóriadeficit volt a megoldás a fogyásra. 8kg-t fogytam, stabilan tartom is.

Mindenfélét ettem, csak keveset. Nem főztem emiatt külön, nem az a lényeg. Ha be tudod tartani, hogy nem csalsz, akkor szerintem könnyebb. Az elején legalábbis muszáj nagyon szigorúnak lenni magaddal és ha már nem érzel sóvárgást a több kaja iránt, akkor jöhet az az időszak amikor jutalmazod magad heti 1x. Nem többször. És akkor se eheted fel a fél hűtőt, csak belefér valami jutifalat.

Illetve sokan ott rontják el, hogy egész nap alig esznek, este meg úgy vannak vele, hogy jajj van még X kalóriám mára, és betolnak két csokit. Na, így nem fog menni…

febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!