Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan gyógyszert,...

Ajánlanátok olyan gyógyszert, ami csökkenti az étvágyat és gyorsítja az anyagcserét?

Figyelt kérdés

febr. 28. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha lenne ilyen, nem lenne elhízott ember.
febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Szemaglutid
febr. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyél rendesen, és nem leszel éhes. Ha ételfüggő vagy, keress fel egy pszichológust!

Nincs olyan gyógyszer, ami csökkenti az étvágyat.

febr. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Energia ital. megfosat nem leszel éhes.
febr. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
gyógyszer nincs de minden gyógynővény ilyen szinte,persze azért nem úgy működik hogy megeszem a gyógynővényt és mindent lehet enni mértéktelenül,mert nektek ez a bajotok azt hiszitek egy tornász lány alakját semmit tevéssel meg lehet csinálni.
febr. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%
A stressz! Megnöveli a kortizolt a szervezetben ami elnyomja az éhségérzetet.
febr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Gyógyszert orvostól kérj, ne a neten!


Vannak amúgy forgalomban mindenféle gyógyszernek nem minősülő szerek, amiknek lehet ilyen hatása, de azt gondolom, hogy ez egyéni, hogy kire, hogyan hat. Ha van is olyan, ami mondjuk rád hat és nincs mellékhatása, kb semmit nem fog érni megfelelő táplálkozás és edzés nélkül. Pl a karnitinnek lehet valamennyi ilyen hatása, de önmagában attól nem fogsz fogyni. Rakj össze és jó diétát és edzz. Amellett kísérletezhetsz ilyenekkel természetesen, ha van rá pénzed.

febr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zöldségek
febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 wc papa válasza:
53%
ritalin gyogyszer, de fokozottan ellenorzott, ezt te nem fogod tudni senkinel kivaltani. ez total megszuntet az etvagyat.
febr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én étvágy csökkentésére smoothie diétát csinálok 5 napig full csak ezt aztán fokozatosan be vezetek normális ételeket, de mivel összébb szűkül a gyomrod nem eszel annyit ez arra jó. Én almás smoothiet szoktam cukor nélkül pici méz, alma és natúr joghurt. Az anyag cserére meg dr chan mályva kapszuláját szoktam enni csak azzal eleinte óvatosan mert hasmenéssel jár amíg nem szokik hozzá a szervezeted. Azt is csak egy bizonyos ideig lehet szedni utána szünetet kell tartani. Van belőle tea is de annak nem szeretem az ízét.
márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!