Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek használt a fogyásban...

Valakinek használt a fogyásban a diéta minden másnap módszer?

Figyelt kérdés
Az hogy az egyik nap 500 kcal, minden másnap meg azt ehetsz és annyit amennyit szeretnél. Egy idő után elkezd összeszűkülni tényleg a gyomor és a fokozott étvágy elmúlik?

márc. 15. 22:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mindösszesen csak 2 kg-tól szeretnék megszabadulni, abból a feljövő 3-ból amit a cigi letétele okozott. Még 1 kg pluszt ennek betudva megengedek magamnak.

Viszont nem tudom, hogy érdemesebb lenne kalóriát számolnom és ilyen napi 1300-1400-ra belőni (2 naponta fél órát futok) , vagy ezzel a módszerrel járnék jobban?

márc. 15. 23:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Holényi Zitának.

amúgy iszonyat nagy elmebetegség

márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért gondolod annak? Próbáltál te is így fogyni? Neked mi a tapasztalatod?
márc. 15. 23:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erősen kétséges. Mert akkor is lehetnek falasrohamaid, ha már nem is esik jól az étel.
márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
És ha abbahagyod, hogy tervezed megtartani a súlyod, hogy ne hízz? Ez a nagyobb kérdés.
márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Akkor fogysz, ha kalóriadeficitben vagy. Ha ezzel a módszerrel abban vagy, akkor fogysz, ha nem, akkor nem.


Én sosem próbáltam, de nem javaslom, egy nap 500 kalória az gyakorlatilag éhezés, lehet, hogy nem fogod bírni és bezabálsz inkább.


3 kg könnyen leadható egyébként, de szerintem esetedben inkább az okokat kellene megszüntetni, azaz h valószínűleg nasszolsz cigizés helyett.

márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem fog összeszűkülni a gyomrod. Az étvágy a gyomor mérete nincs összefüggésben. Aki kitalálta ezt a gyomor összeszűkülés baromságot, az egyik legidiótább ember lehet a világon..


A heti kalóriabevitel fog számítani, tehát, ha te egyik nap 500 kalóriát viszel be, a másik nap meg 4000 kalóriát, akkor tök mindegy..


2-3kg meg nagyon kényelmesen ledobható mindenféle megszorítás nélkül, kb 1 hónap alatt.

márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
És nem, nem a cigi miatt ment fel a súlyod, hanem mert többet eszel, mint elégetsz.
márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Étkezési zavar, pontosan.


Fasting aztán binge-ing.

márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennél rosszabbat nem is tehetnél… tehat egyik nap annyit eszel hogy egesz nap faradt lesz nincs energiad és faj a fejed, asvanyi anyagokat meg alap dolgokat sem tudod vele bevinni.. masnap pedig annyit ehetsz anennyit akarsz ezaltal +ba leszel es ossze adva siman lehet hogy a hétre is pluszba leszel amivel nem fogsz..

ha egyik nap szinte semmit nem eszel masik nap meg ehesebb leszel es a tested is kuldi agyadnak hogy potolni kene mert beteg lesz.. masreszt miert nehez kicsit mozogni es par száz kaloria minuszba lenni illetve egeszsegesebben etkezni? Amig ledobod a par kilot

márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!