Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet mondani az alábbi...

Mit lehet mondani az alábbi nem túl kedves megjegyzésre?

Figyelt kérdés

"Nahát jó sokat fogytál, de már többet ne fogyj, mert ráncosodik az arcbőröd!"

16 kg-tól szabadultam meg, picit megereszkedett az arcomon, nyakamon a bőröm. Szerintem nem vészes, illetve annyi örömet okoz a fogyás, hogy nem is izgat. Van viszont egy kedves (30 éve túlsúllyal küzdő) rokonom, aki mások fogyásában csak a negatívumot keresi és még ennél rosszabb megjegyzéseket tesz. Tartok tőle, hogy most én sem fogom megúszni. Eddig is hallgattam, hogy túl vékony vagyok (170 cm/60 kg vagyok).



márc. 20. 18:28
1 2
 1/18 anonim válasza:
83%
"Köszönöm"
márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

"Foglalkozz a saját életminőségeddel."" Inkább legyen ráncos bőröm, mint hogy olyan kövér legyek mint te" stb.

Az ilyennek nyugodtan tehetsz megjegyzést az elhízására is. Ha ő büdösbunkó azt neked nem kell lenyelni.

Én is lefogytam, elég komolyan, és nekem is volt aki beszólt hogy de hát így itt ott maradt némi bőrfeleslegem. Abszolut nem érzem vészesnek, sokkal jobb így mint elhízva. Az is kövér csaj és jól meg is sértődött,😂 de megérdemelte.

Soha senkinek nem szoktam megjegyzéseket tenni a külsejére, de ha nekem ugat valamit valaki, akkor nem fogom hagyni magam. Főleg ha amúgy jobban tenné, ha saját problémáival foglalkozna.

márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

"Ha ő büdösbunkó azt neked nem kell lenyelni." De nem is muszáj az ő szintjére süllyedni. Nem lesz attól jobb senkinek.

Egyszer régen elkezdtem olvasni egy könyvet (és sajnos csak keveset olvastam belőle, azóta nem találom, a kukásautó törvénye vagy valami ilyesmi volt a címe), aminek az volt a lényege, hogy vannak emberek, akik hordozzák a szemetüket (frusztrációikat) magukkal, és keresik, hogy kire dobhatják rá a nap folyamán.

Ha mi reagálunk a dolgaikra, akkor felvesszük ezt a szemetet, és cipeljük magunkkal tovább. Ha nem reagálunk, akkor hoppon maradnak, rájuk rohad a szemetük. :)

Szóval, azóta igyekszem ezt tartani, bár belátom, hogy elég nehéz néha :)

márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
A köszönöm a legjobb. És mind2en továbbleptek
márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Pl. azt, hogy te így sokkal jobban érzed magad, egészségesebb vagy, példát vehetne rólad és 170 cm/60 kg-ra nem lehet azt mondani, hogy túl kevés súly.
márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
"Rád akartam hasonlítani"
márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Aki megengedi magának, hogy beszólogasson, annak te is beszólogathatsz. Ne utólag legyél okos, már késő, elszállt a pillanat.
márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 jpeacefuler ***** válasza:
84%
Nem is a fogyás a célom, hanem a ráncosodás.
márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
3-as vagyok, bakker tökre örültem, hogy eszembe jutott ez a könyv, azt hittem milyen vicces lesz megosztani ezt a nézőpontot, amit ott leírtak, aztán jól le lettem pontozva...nem értem miért. biztos mindenki rámdöntötte a szemetét :)))
márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
De ettől remélem nem akarsz jobban fogyni. Én is 170 cm vagyok és 61 kg-val érzem magam a legjobban. 22N
márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!