Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap alatt meg lehet hízni?

Egy nap alatt meg lehet hízni?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy reggeltől estig.


Vagy lehet olyan, hogy mondjuk felduzzad valakinek mindene? Mert egyértelműen vastagabbnak látom magam, mint reggel. Feszül is a bőröm.



márc. 30. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vizet raktározol. Ha túl sósan étkezel, keveset mozogsz, akkor ezek csak fokozzák ezt az érzést. Ezt én nem is nevezném hízásnak. Olyankor le kell pihenni, tedd fel a lábad és relaxálj.
márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%
Nekem simán van olyan, hogy 24 óra alatt 1-2 kilót hízok vagy fogyok. Tehát szerintem igen.
márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Én épp a minap 15 kilót híztam. Az orvos szélütést kapott mikor meglátott.
márc. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Zsírszövetet nem tudsz egy nap alatt jelentős mértékben növelni.


A súlyod változhat egy napon belül is, pl vízvisszatartás miatt. A duzzadás is lehet ettől. A hasad puffadhat, az is lehet kellemetlen.

márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!