Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhnyomorra edzés, vagy kardióe...

Éhnyomorra edzés, vagy kardióedzés?

Figyelt kérdés
Vagy felesleges?
ápr. 1. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha amiatt edzenél/kardióznál éhgyomorra, mert hogy akkor "jobban" fogysz, akkor ne csináld, mert ez egy ezer éve megcáfolt ökörség. Egyébként ha nem okoz hátrányt vagy problémát, akkor sportolhatsz éhgyomorra. Én súlyzós edzést biztosan nem tudnék hatékonyan teljesíteni éhgyomorra, de kardiót akár igen.
ápr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen futásra, bicajozásra gondoltam felkelés után
ápr. 1. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az éhgyomros futás vált be, egyrészt mert én is reggel szoktam és nem tudok olyankor enni, másrészt meg roppant érzékeny a gyomrom, ha evés után nem telik el legalább 2 óra az edzésig, akkor hajlamos vagyok komoly hányingerre.
ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom az éhgyomorra kardióval, hogy utána olyan éhes leszek hogy kizabálom a fél hűtőt... Mindig eszem bringázás előtt, ha hosszút megyek akkor közben is. Ilyenkor jöhetnek a szénhidrátok, és így nem leszek kiéhezve mikor hazaérek, és megelégszem mondjuk egy proteinturmixal.
ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Le is ütne az edzőm ha éhgyomorra mennék edzeni. Minimum egy gyümölcs. Nagyon veszélyes, ájulás is lehet belőle.


Kardiózni lehet éhgyomorra de ha nem kényelmes akkor felesleges. Nem ad hozzá a zsírégetéshez

ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fél óra kardio belefér. hosszabb távnál egyél előtte egy kis adag befőttet, gyümölcsöt.
ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!