Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 10 kg?

3 hónap alatt 10 kg?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 78 kiló, 34 évess nő. Lesz egy fontos esemeny juliús végen es szeretnék jobban kinézni. már leadtam 6 kilót.

Mit gondoltok, ez kivitelezhető? Van valami hasznos tanácsotok mikent csinaljam?


ápr. 3. 02:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7-8 menni fog
ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Havi fél-egy kiló reális egy fenntartható kalóriadeficit mentén. Ez alapján ki tudod számolni. Mindenképp kezdj bele az életmódváltásba még akkor is, ha július végéig nem jön össze az álomalak, mert túlsúlyos vagy.
ápr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
A fontos esemény után mik a terveid?
ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Havi fél-egy kiló reális egy fenntartható kalóriadeficit mentén"

Heti fél-egy kiló. Elnézést az elírásért!

ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges, pláne, hogy július vége több is mint 3 hónap. Egy picivel kevesebb reálisabb,mondjuk 7-8 kiló.


Javaslatom: tölts le egy kalóriaszámoló appot, pl Kalóriabázis (én ezt használom), abban tudod vezetni, hogy mennyi kalóriát ettél, és ad arra is becslést, hogy mennyit kellene. Beírhatod az edzéseidet is. Látod a makrókat is: szénhidrát/zsír/fehérje.


Én azt javaslom, hogy állítsd be az étrendedet napi 1500-1600 kalóriára, mellette iktass be 4-5 edzést, súlyzós és kardió vegyesen, és legyél amúgy is aktívabb: kocsi/busz helyett séta, lift helyett lépcső, hétvégenként is valami aktívabb programod legyen. (Súlyzós edzés helyett saját testsúlyos gyakorlatokat is végezhetsz).


Étkezés: döntsd el az étkezések számát, köztük ne nassolj. Ne igyál cukros italokat (ideértve a valódi gyümölcsleveket is), alkoholt. Keress viszonylag alacsony zsírtartalmú fehérjeforrásokat (sovány hús, hal), olajban sült ételek helyett a párolt, sütőben sült verziókat válaszd. Egyél sok nyers zöldséget, gyümölcsöt.

ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves 5-ös, mar le is tölttöttem az applikációt. A gyümölcsleveket pedig kerülni fogom, bevallom pedig nagyon szeretem őket.


3-as válaszoló nem tudom mit fogok csinálnii utana, de nem erre iranyult a kérdesem. Ha visszahízom a duplajat neked az mit számít? Aki tud, az segít érdemben, a többi csak kötözködés.

ápr. 3. 09:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem. Nem vontalak felelősségre, ha erre gondolsz, idegen vagy nekem. Feltettem egy kérdést, mert érdekelt.
ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

"nem tudom mit fogok csinálnii utana, de nem erre iranyult a kérdesem. Ha visszahízom a duplajat neked az mit számít?"

Nekünk semmit. Neked fog számítani. Ha meg azt hiszed, hogy pusztán 10 kiló fogyás bármilyen esztétikai pluszt fog adni, akkor rossz nyomon vagy.

ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Sokat segít ha beiktatsz 1-1 infraszaunát, szuperül kiizzaszt, új lendületet ad a célodnak ha megrogynál valahol.

Sok víz, gyümi, teljes kiőrlésű pékáru, husi, éhezni nem szabad. Nasinak egy kis mandula, aszalt

szilva.

Mozgásnak séta, utána futás.Sok sikert!

(37 éves nő, 168 cm 58 kg, húszas éveim elején fogytam 25 kilót és azóta tartom.)

ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves 8as, a 6 kilóval együtt, az minusz 16 kg. Ha szerinted ez semmilyen esztétikai pluszt nem ad vagy alapból a 10 kiló, akkor a te szemeddel vannak problémák.


Károgj csak, az én életemre semmilyen hatással nem lesz. Ahogy az sem, hogy mit kívanok csinálni július vége után. Segítséget kértem, de ha neked ebben az a fontos, hogy beleköss valakibe, meg ítélkezz, meg egyből negatívkodj, akkor további jó szórakozást.

ápr. 3. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!