Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék gyorsítani az...

Hogy tudnék gyorsítani az anyagcserémen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje eléggé rossz lett az anyagcserém, már 2 napja nem tudok wc-zni. Pedig sok rostos ételt eszem és napi legalább 2-3 liter vizet iszom, és igyekszem sokat mozogni is.

Jelenleg 1300 kalóriát eszek egy nap.

Mit kellene tennem hogy jobb legyen?



ápr. 9. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Építs fel 30 kiló száraz izomszövetet, az majd gyorsítja valamennyire az anyagcserét. Ha viszont anyagcsere alatt a szarásra gondolsz, akkor ennek a kettőnek semmi közül egymáshoz. Hogy jön ide az anyagcsere? Neked szorulásod van. Találd meg, mi okozza a szorulást, szüntesd meg, változtass, és minden rendben lesz. Szükség esetén fordulj orvoshoz.
ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

1es, miért nincs köze hozzá?



A lassú anyagcsere egyik legkellemetlenebb jele a székrekedés. Minél hosszabb idő alatt halad át az emésztőrendszeren az elfogyasztott táplálék, annál nagyobb a valószínűsége, hogy a székletürítés nehézségekkel fog járni. A vastagbélben ugyanis fokozatosan felszívódik a salakanyag víztartalma, vagyis ha ott túl sokat időzik, akkor a kelleténél több folyadékot veszít, keménnyé és szárazzá válik, a vécén pedig erőlködnünk kell.



Kérdező, vannak bizonyos ételek amik segítenek elvileg, pl:

[link]

ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Anyukám esténként vesz be egy szem szűztea kapszulát, hogy reggel el tudjon menni wcre.

Nem lesz hasmenésed, ha csak esténként szedsz egyet.

ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Menj már végre orvoshoz. Tulstresszelsz mindent. Valaki mondja el mi a helyes táplalkozás meg hogy anorexiás vagy.


Amúgy ez simán lehet a stressztől is. Márpedig rengeteget stresszelsz azon ahogy épp tönkreteszed magad ezekkel a hülyeségekkel hogy heti 3 edzés melett ilyen keveset eszel meg a csirke az egyetlen fehérjeforrásod stb.

Nyugodj le, egyél többet és menni fog

ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
ápr. 9. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg két nap miatt nem kell aggódni. Főleg a nőknek. Azt tudtad hogy a nőknél 3 nap az átlag széklet rendszeresség?

Kiváltságos és ritka, ha valaki minden nap el tud menni.

ápr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Én napi 2-3x is szoktam tojni 😂
ápr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6

Én nő vagyok, de megyek minden reggel kávé után. :) Van hogy már kávéfőzés közben az illatától beindul az inger. :D

ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!