Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik gép jobb fogyás szempon...

Melyik gép jobb fogyás szempontjából, a szobabicikli, vagy az ellipszis tréner?

Figyelt kérdés
Valamelyiket szeretném megvenni.Számomra élvezetesebb az ellipszissel mozogni, de a szobabicikli hatékonyabb, nem?
2010. okt. 27. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenekért szerintem ne adj pénzt ,inkább vegyél valamit az árán a gyerkőcöknek. Lefogyni gépek nélkül is lehet .
2010. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De pont azért kellene, mert a baba mellett nincs lehetőségem futni,vagy kondiba menni, mert nincs ki vigyázzon rá.:(

2010. okt. 27. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőből vannak gagyi gépek. Kicsi az ellenállásuk, és nagyon hamar tönkremennek, elkopnak az alkatrészei, érdemes lehet jobb minőséget választani. A túl kicsi ellenállás azért lehet probléma, mert akkor lehet lendületből is csinálni. Akkor viszont nem ér az egész semmit, csak tingli-tangli, időpazarlás. Nekem erre ellipszis trénernél volt negatív tapasztalatom, ezért a szobakerékpárt javaslom. Értdemes előtte megnézni, kipróbálni.
2010. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a futógépre szavazaok!

T

2010. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!