Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így jó?

Szerintetek így jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már csak súlyt szeretnék tartani, szerintetek jó lesz így?

Így néz ki egy napom:

Reggel fél 6-kor kelek és 6-tól 6:40-40 ig tornázom.

Utána szoktam reggelizni 60g zabpehelyből zabkasát, 1 csipet fahéjjal, 60g málnával vagy áfonyával.


10:40-kor tízóraizom 50g rozskenyeret, 40g csirkemellsonkát és 150g zöldséget.


Ebédelni 14-15 órakor szoktam ilyenkor 150g csirkemellet vagy 200g halat eszem 50g barnarizzsel vagy bulgurral és kb. 200 g zöldséget

Vagy durumtésztát túróval vagy paradicsomszósszal és zöldbabbal.

Ebéd után szoktam lovagolni vagy sétálni menni. Igyekszem aktív lenni egész délután.


Uzsonnázni 6kor szoktam natúr joghurtot, 60g áfonyával és 20g zabpehellyel.

Utána még görkorizok vagy sétálok egy kicsit.


Vacsorát 8-9 kor szoktam enni,lehet kicsit későn de ilyenkor leszek újra éhes.

Tojásrántottát 1db egész tojásból és 2db fehérjéből, 50g csirkemellsonkát és 150g zöldséget vagy 60g rozskenyeret 60g sonkával vagy esetleg ugyan azt mint reggel.


Szerintetek így jó lesz?

150cm vagyok és 41kg 1500 kalóriát eszem kb.

Ha valamit rosszul csinálok tudnátok segíteni? Növeljem még a kalóriát?

A menstruációm 3 hónapja elmúlt, illetve az anyagcserém elég lassú lett,3 naponta tudok wc-zni. Ezen hogy tudnék gyorsítani?

Tudom hogy többet nem kell már fogynom pszichológusnál is voltam és ő is azt mondta.

Köszönöm a segítséget!



ápr. 10. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fenntarthatóság, hosszútávú gondolkozás. Csak ez a kettő számít.
ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a 200. kérdésed.
ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
34%

Nem unod, hogy ennyire egyformák a napjaid? Számomra mindezt végignézni is dög unalom lenne, nem hogy még így is élni napról-napra.

Inni is szoktál, vagy csak enni?

20g ez, 60g az,..= elmebaj. A Barbie film átültetve a való életbe. Ilyen fröccsöntött műanyag vegetálás, leledzés.

Ha valami miatt, mondjuk pl egy váratlan betegség miatt kibillensz - mondjuk testsúlyban lefelé - ebből az egyensúlyi állapotodból, könnyen nagyon veszélyes egészségi állapotba is kerülhetsz. Leáll a bélműködés és már jöhet is az infúziós táplálás.


Nincs két olyan napom, amikor ugyan azt enném és 62-66 kg között mozog a súlyom évszaktól, fizikai aktivitástól, stb függően. Csak arra figyelek, hogy éppen aktuálisan mit kíván a szervezetem a helyes működése érdekében.

(A 3 naponta wc-zés, tuti nem egészséges. Talán az ISS űrállomáson igen, de még lehet, hogy ott sem.)

ápr. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Inni minimum 2 litert szoktam de inkább többet
ápr. 11. 05:19
 5/14 A kérdező kommentje:
Az étrendem most már jó?
ápr. 11. 07:30
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Már nagyon fájdalmas végignézni minden nap a vergődésed.

Nem szégyelled, hogy ilyen ostoba vagy?

ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobb mint volt de még mindig rossz.

Nagyon kevés a zöldség gyumolcs. Tovabbra sincs se huvelyes se olajos mag. Tejtermék alig.

Es amig olyan keves fele etelt eszel hogs igy le tudod irni addig egysiku lesz es nem lesz eleg fele.

Csirkemell helyett csirkecomb, karaj, pulykamell, darslt hus, sertesszuz. Es nem kell am szarazon. Bolognai, fuszeres sult csirkecomb, fozotejszines keksajtos csirke, dios sajtos szűz stb.

Egyél tápanyagot és élvezd az ízeket

ápr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nwm tudom hogy egyedul élsz e. De ha nem akkor edd ugyanazt mint a család töbi része. Lehet kevesebbet szedni és ha jóllalsz nem is kell többet. Ha nem eszneknelég zöldséget akkor te rakj az ételeidhez hogy meglehyen min napi 40 deka.

Sokkal egészségesebb lenne mint a mostaninétrended

ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Most azt várod, hogy számoljuk ki a leírásod alapján hogy hány Kcal-t eszel, és kb mennyit égetsz? Ezt te magad is ki tudod számolni...

Egyébként meg nem kell ekkora ügyet csinálni a súlytatrástból, gondolom nem akarsz egész életedben ennek a rabja maradni. Egyél amennyit kívánsz, csak egészségesen, és havonta ellenőrzid a súlyod. Ha azt látod hogy nem jó irányba megy, majd korrigálsz. De nem kell ennyire rácuppanni a témára, örjítő lehet folyton ezen kattogni. Engedd el és edd ami jól esik. :)

ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hová teszed a másik két tojásnak a sárgáját?
ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!