Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jön vissza két hét...

Miért jön vissza két hét alatt az a zsír ami 3 hónap alatt megy le?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
86%
Sokkal könnyebb hízni, mint fogyni.
ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 1ev alatt 15-20%ra ment fel a tzs-m meg egy ev alatt azt tartottam tomegeles alatt

2 ev tomegelesem igy telt el

Ha csak nem csinalsz nagyon rosszul valamit

ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hét alatt valójában csak víz tud érdemben feljönni, testzsír nem kifejezetten, bár nem írtál semmit a kalóriabeviteledről. Ha a kalóriabeviteled által túl magas a többlet, akkor két hét alatt is lehet zsírosodni.
ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
meg tegyuk hozza azt irja 3honap alatt megy le. 3honap alatt lemehet 10kg is sok embernel 2 het alatt kinek megy fel 10kg?
ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4


Hasamra rengeteg rakódott le.

Súlyra nem változtam, tehát megette az izmaim és zsírt csinált belőlük.

Kezdhetem előlről az egész kínlódást.

Egy napot nem lehet kihagyni mert visszavág.

ápr. 11. 18:51
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a közel zsírmentes hasadon egyszer csak lerakódott egy valag zsír, mindössze 2 hét alatt úgy, hogy a súlyod nem változott? A mondataid alapján gondolom, hogy mennyi izom volt rajtad korábban, amit "megevett" a kicseszett magyar valóság. Mennyi a napi kalóriabeviteled? Tudsz valamit a kalóriaszámolásról egyáltalán?
ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6


Kalóriadeficitet tartottam csak mivel 2 hétig nem edzettem így az izmot katabolizálta és kétségbeesetten tartalékolni kezdett a szervezetem. Átalakította az izmot zsírra mondhatni.

ápr. 11. 19:04
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt nem tudunk katabolizmusról beszélni, pláne esetedben, akin egy deka izom nem volt soha, tehát nem is minek katabolikus folyamatot elszenvedni. Az izomszövet pedig nem képes átalakulni zsírsejtekké, úgyhogy először járd ki az általános iskolát, és utána kezdj el gyúrni.
ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy lany akinek megjott azt felpuffadt a hasa azt hiszi hirtelen hizott mikozbe sulya nem valtozott gondolja valszeg izma alakult at. De jo lenne hogyha a nem letezo hajom atalakulna repulogeppe
ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Víz lesz az csak.
ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!