Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha felbomlott...

Mit lehet tenni ha felbomlott a bioritmusom?

Figyelt kérdés

Vállalkozó vagyok, és úgy gondoltam hogy megkoronázom a munkámból származó bevételt még egy kiegészitő munkával, mely este későig tart.

Az a problémám, hogy este indokolatlanul megéhezem és ezáltal el kezdtem elég durván hízni, mivel értelemszerűen a mozgásom nem lett több, viszont az éjszakai minden napos mekizés megtette a hatását.

Reggel viszont abszolút nincs étvágyam, viszont ebédre meg hirtelen falásroham jön rám.

Mit tudnék tenni azért, hogy ez megszűnjön és inkább ennyit fogyjak ilyen életmód mellett?

Már több mint 1,5 éve küzdök ezzel a problémával, és ugyan az ismerőseim szerintem így sem vagyok elhízva, véleményem szerint közeledek felé, különösen ha azt vesszük figyelembe hogy alapvetően vékony testalkatú vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat!


ápr. 11. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs reggel étvágyad, mert este/éjjel bezabálsz. Hagyd ki a mekizést, egyél este könnyű ételt, reggel pedig energiadús egészséges ételt. Állj be egy rendeszeres étrendre, ami időben ugyanakkor van, mennyiségre, minőségre is hasonló.

Off: Alapvetően minden ember vékony :D

ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tervezéssel és csomagolással kezdj. Ha nem eszel felkelés után 1-1.5 órával akkor egész nap instabil lesz a cukrod és jönnek a falásrohamok.

Szóval egyél reggelit. Az is lehet hkgy csak valami picit. Pl egy joghurtot banánnal.

Utána ebédet is táplálót, ne mekit.

Vacsorát pedig készítsd elő dobozban. Házilah ha csinálsz egy hamburgert feleannyi kaloria és kétszer wnnyi ideig jóllaksz mint a mekivel.

Kéne szánnod időt a főzésre. Ha az nem megy akkor legalább a meleg ételt rendeld.

ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Este nem mekizni kéne hanem enni egy házi szendvicset. Máris spóroltál 500 kaloriat ami heti fel kilo fogyas.
ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első két választ mindenképpen kipróbálom, Köszönöm!

Hogy mindenki vékony-e nem tudom őszintén nem éltem még más testébe, teljesen átlagos életet éltem, csak ez az egy ami szerintem gáz volt.

#3 részben igaz, de -500al csak súlyt tartanék, de értem mire gondolsz, köszi neked neked is azért, hosszú távon ez is hatásos lehet szerintem j

ápr. 12. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!