Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen superfoodok, vitaminok...

Milyen superfoodok, vitaminok vannak diétához?

Figyelt kérdés

Elég alacsony kalóriával szeretnék fogyni, anélkül, hogy legyengülnék, sokat veszítenék az izmokból.

Miket tudtok ehhez javasolni? Protein puding és multivitamin jutott eddig eszembe.



ápr. 24. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Próbáld meg relatív magasan tartani a fehérjebevitelt és az edzésintenzitást. Ennek a kettőnek van "izommegtartó" hatása, de ha nem vagy testépítő vagy erőemelő, akkor ezt a kérdést nem érdemes túlgondolnod.

Vitaminból pedig arra van szükséged kiegészítő formájában, amit nem fedez a mindennapi étrended.

ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Én vaniliás prtoein por, túró és joghurt kombinációjával csináltam midnenféle finom proteindús desszerteket.

Meg hát ugye az alap: csirkemell. A legjobb ha kevés kalórát és sok fehérjét akarsz bevinni. Egy rakás receptet dolgoztam ki csirke-bulgur kombinációval, egész változatosan lehet velük főzni. :)

És az egyik kedvenc proteindús fogyis vacsim: kukoricás-babos tonhalsali piritóssal (tk nyilávn).

Vagy mondjuk ebédre sérgaborsófőzelék füstölt karajjal, főtt tojással.

Ezek mind nagyin finom és laktató dolgok. :) Én végig edzettem fogyás közben is, úgyhogy kínosan ügyelte a magas proteinbevitelre.

ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felesleges a protein puding. A legjobb amit tehetsz hogy változatodan eszel mindenfélét.

Multivitamin ilyenkor teljesen felesleges. D vitamin az ami kell mindenkinek de semmi más.

Heti 30 fajta zoldseg gsumolcs.

Minden étkezésben feherjeforras. Nem mű dolgok hanem pl tofu barmilyen hus turo lencse bab borso karfiol sajtok stb

ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!