Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen aktivitási szint ez?

Milyen aktivitási szint ez?

Figyelt kérdés

Beszeretném lőni nagyjából kalkulátor által, hogy mennyi kalóriára van szükségem.


Irodai munkát végzek, de mindenhová gyalog megyek, nap végére 25 ezer lépésem van. Mellette pedig heti 4-5 alkalommal végzek súlyzós edzést.


Közepes aktivitás?



ápr. 26. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Ülő életmód és külön számold a sportot.
ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de mennyi lehet a sport? 175cm 85kg férfi
ápr. 26. 19:28
 3/8 anonim válasza:
75%
Súlyzós edzés milyen intenzív? Én ezt már többnek mondanám, mint közepes intenzitás alapvetően.
ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon intezív. Komolyan veszem az edzést.

De súlyzós edzésre nem számolnék 200 kalóriánál többet, még valahol olvastam, hogy a súlyzós edzés nagyobb részében pihenés is van, emiatt nem éget sokat, és teljesen reálisnak tartom ezt az indokot.

ápr. 26. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
ápr. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kalkulátort próbáld ki, itt meg tudod adni hogy pontosan mennyit sportolsz és az alapján számol. [link]
ápr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
6 vagyok megint. Amúgy én úgy fogytam ahogy 1-es írja. Ülő életmód, és külön számoltam az aktív kalóriákat sportórával. Amikor ezt leírom mindig lepontoznak, de tényleg így volt, és tényleg lefogytam, ment le szépen a heti fél kiló ahogy be volt tervezve. :) Csak nem mindegy milyen órád van, mert a legtöbb sajnos túlbecsüli az elhasznált kalóriákat, egyedül talán a Garmin nem.
ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aktív
ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!