Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Yazio alkalmazást hogy lehet...

Yazio alkalmazást hogy lehet ingyenesen használni?

Figyelt kérdés
Vegigmentem a bevezetőn,erre rögtön elofizetesre buzdit ahonnan nem tudok kilépni. Ez nem egy INGYENES alkalmazás??
ápr. 26. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen használtam, de most miattad letöltöttem hogy megnézzem. Nálam se enged továbbmenni, de ezt írta: "a személyre szabott terved néhány elem prémium funkciókat takar". Szóval gondolom amikor kérdezte a kérdéseit, akkor te is valamelyeknél olyan választ adtál meg, amihez kell már fizetni, az ingyenes személyes tervbe nem tartozik bele.
ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De honnan tudhatom mi volt az?🥹

Nekem nem kell prémium csak alap lássam mennyit eszek egy nap

ápr. 26. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehonnan se tudhatod így meg konkrétan, hanem amikor a kérdésekre válaszolsz, akkor a legegyszerűbb válaszokra kell kattintanod, és hátha úgy ingyenes. :D De amúgy ha csak a kalóriát akarod számolni, nem kell semmi extra, akkor a kalóriabázis is tök jó, nekem sokkal szimpibb volt mindig is mint a yazio.
ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet ikszelni az ablakot. Nekem pár hete sikerült. Simán használtam ingyeneyen.


De ha nagyon nem megy, ott a kaloriabazis

ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kalóriabazis ma fagyott be és újraindítás után törölte az összes eddig bevitt adatot🥹
ápr. 26. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

#4-es. Én is azt hittem, hogy simán ki lehet ikszelni, de nem, most nem lehetett. Biztos valami új frissítés jött, hogy jobban kikényszerítsék az előfizetést az emberekből.


Kalóriabázison pedig hozz létre fiókot, aztán nem törlődik ki semmi sem.

ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# dehát van 🥺
ápr. 26. 23:25
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezek cuki smileyk ☺️
ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8# persze,a te kedvedért bármit☺️☺️☺️🖕
ápr. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!