Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta vagytok tulsúlyosak/elhí...

Mióta vagytok tulsúlyosak/elhízottak?

Figyelt kérdés
Idő közben egyre nagyobb a súlyotok?
ápr. 29. 21:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%
Kb 2 éve, egy ideig stagnált a súlyom, most megint több, mint volt.
ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás korom óta mindig túlsúlyos voltam, és ez mindig rosszabb és rosszabb lett. Sajnos olyan családból jöttem, ahol nagyon nem támogatták az egészséges életmódot, rossz mintákat szedtem fel, sokat piszkáltak, amikor neki akartam állni egészségesen élni. Most felnőttként éppen tanulom, hogyan kell evés nélkül levezetni a feszültséget, megélni az érzelmeimet, tanulom, hogyan kell egészséges étrendet rendszeresen fenntartani. 50 kg túlsúlyból még 30 hátravan. Soha többé nem akarok 130 kg lenni, kegyetlen élet az.
ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

3 kiló 95-el születtem, ez 46 éve volt. Szóval azóta. Voltam 120 kiló is, felnőttként pedig 89 kiló volt a legkevesebb. A 178 centimhez ez akkor is túlsúlynak számít, ha egyébként főleg izom és csont (meg némi agy...).


Most 100 körül vagyok. 95 jobb lenne, alatta már gyengének érzem magam.

ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Terhesség alatt lettem 100 kiló (3eve) utána megint terhes lettem, vele is 100kilóval mentem szülni, szülés után 93kg voltam, most figyelek az étkezésemre, elkezdtem a fogyókúrát. Jelenleg 82kg vagyok és 165cm.
ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
25%
Amióta élek, és normál életjelenséget mutatok
ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 NTBS ***** válasza:

Mostanában kezd engem hízni.

De meg kell fognom.

ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

15ös voltam

most mér lettem lepontozva?

ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Ez az igazság, koraszülött voktsm, fél kilóval születtem
ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egész életemben. Legnagyobb súlyom 160 kg volt 170 centihez. Lefogytam 115-re, de nagyon ingadozó a súlyom. Van, hogy visszahízok 140 körülre, de ott észbe kapok, és megint lemegyek 115 körülre. Ennél kevesebb nem igazán tudok lenni. 10 éves korom óta vagyok 100 kg felett. 25 éve.
ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A testtömeg indexem szerint nem vagyok túlsúlyos/elhízott, viszont a korábbi önmagamhoz képest az vagyok. 2015-ben 50 kg voltam, akkor kiköltöztem külföldre. Ott azért nagyon sok mindent megvettem/megettem, amire itthon nem volt lehetőségem. Majd 1.5 év után hazajöttem a most már férjemmel. Szépen lassan kúsztak fel a kilók. Azóta volt 3 terhességem. Most 2 hónappal vagyok szülés után és 62 kg vagyok. Borzasztóan sok. 2 évvel ezelőtt sikerült visszafogynom 56 kg-ra 63-ról, de ahogy szülés után visszamentem dolgozni, hol egy kis nasi csúszott le, hol egy kis energiaital, hol péksüti...így a harmadik és utolsó terhességem 61 kg-val kezdtem. A 6 hetes kontroll után kezdtem el a kajára odafigyelni és ma volt az első olyan edzésem, amivel 2 évvel ezelőtt le tudtam fogyni.
máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!