Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerult lefogynotok?...

Hogyan sikerult lefogynotok? Mennyi ideig tartott mig elertetek az alom alakotokat?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Kalóriaszámolással, egészséges étkezéssel, magas prtoeinbevitellel, sok-sok erősítő és kardió edzéssel. :) Viszonylag kis súlyból keleltt fogynom, 60-ról 52-re. 40 éves nő vagyok, és feszesebb a testem most mint 20 évesen volt... Fittebbnek is érzem magam mint valaha. 4,5 hónap kellett hozzá mindössze. :)
ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Kalóriaszámolás, több zöldség, több víz, több tudatosság.

Az elso 20 kilo kb fel ev, tovabbibegy a tovabbi 12 kilo

ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Főleg számolom a kalóriákat, mozgok. De ennél sokkal többet azért. Foglalkozok a mentális oldallal is, felderítettem a falászavaraim okát. Megtanultam a helyes stresszkezelést, evés helyett új dolgokkal próbálkozok. Nincsen álom alakom, világéletemben kövér voltam, nekem már az is elég, ha normálisa a BMI-m és egészséges vagyok.
ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
19%
Én futással, 85 kiló voltam 2016- ban, 2017- ben 72, 2018- ban 62. 2016- ban 147 km t futottam, 2017- ben 117- et, 2018- ban 48- at, de mindig szénsavas italt ittam, volt, hogy este 10- kor ettem házi pizzát
ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Mászkálós munkám lett és nem nagyon volt időm enni.

Reggel csak egy teát szoktam, munkába max egy szendvics, de inkább csak ittam egész nap, otthon vacsora egy normál tányér főtt étel.

Munkába biciklivel jártam.

Így .

ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Én még nem értem el az álomalakom, de 11 kilót fogytam január 19 óta, és azt mondanám, hogy végre újra “emberi formám” van. (normális bmi, M-es/40-es ruhaméret, nem lifeg a hasam, látszik a derekam). Már fel mernék venni bikinit a strandra :)


Ahogy csináltam: kalóriaszámolás, tudatosabb étkezés, sok fehérje, minőségi ételek. Aktívabb életmód (több séta, több lépcsőzés), edzés (spinning és súlyzózás).

ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

-Szénhidrátcsökkentés

-kalóriacsökkentés

-Mozgás

-Érzelmi evés, ételfüggőség tudatos kezelése

Mindent összevetve 4 év alatt. ( Nagy súlytól indultam).

máj. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!