Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet eltüntetni az...

Hogy lehet eltüntetni az oldal hasi zsírt?

Figyelt kérdés

Egyébként nem vagyok kövér (163 cm, 48 kg), és szerintem viszonylag szép az alakom, de a hasamon van egy kis zsír, főként oldalt. Rendszeresen sportolok, aerob mozgást végzek, és általában naponta erősítést, de az erősítéstől ugye az izom nő, nem a zsír tűnik el. Valaki tudna nekem segíteni, hogy pontosan milyen mozgást végezzek hogy a hasamon ne legyen zsír? (tudom hogy nincs helyi fogyás, szóval úgy értem hogy a hasamról IS fogyjak).

És még annyi hogy a fogyást nem feltétlenül súlyban értem, csak hogy kicsit tónusosabbak legyenek a vonalaim.



ápr. 30. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy. Ilyen az alakod. Elfogadod és megszereted
ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
163 centivel 48 kiló vagy, és "oldal hasi zsírról" beszélsz. Ez testképzavar.
ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Téged kéne már eltűntetni.
ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én beletörődtem hogy a pocak marad. Bármilyen vékony is voltam, mindig volt. Egy pont után minél vékonyabb vagy, annak jobban tud látszani, ha olyan alkat vagy. Most 165/52 vagyok, és ott a pocak. Mikor 50 voltam, akkor is ott volt, csak akkor a bordáim is kilátszottak, szóval úgy néztem ki mint egy etióp kisgyerek. Mindezt úgy hogy sportolok sokat, tök izmos is a hasam, csak felette ott az a fránya pocak. :D Ez van, én már nem küzdök ellene. Így is tök jól nézek ki. :)
ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!