Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 27 éves férfihez,kB 176cm...

27 éves férfihez,kB 176cm magassággal mennyi a normális testsúly?

Figyelt kérdés
87-89 kg között mozgok.nem vagyok kövér meg semmi mégis a velem egy idős ismerőseim 70kg körül mozognak.

máj. 1. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Párom 172cm/ 68kg.

Vékonynak találja magát.

75kg pl jó.

máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Valójában nincs olyan, hogy "normális". Vannak tudományoskodó becslések, számítások, de ezeknek legfeljebb valami gyakorlati és esztétikai értelmezést lehet adni. Nem veszik figyelembe az alkati, a csontozat arányainak eltéréséből származó variációkat. Általánosságban azt tartják férfiak esetében "normálnak", ha az 1 m feletti testmagasság cm-ben megadott számértékét 10%-kal csökkentve kapott számértéket kg-ban kifejezve tekintik az "ideális" testsúlynak. Esetedben ez valóban a kb. 10 kg-os fogyást jelentené.
máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10: 176 cm és 64 kg. Nem 175 és 65. És nem soványt írtam, hanem vékonyat. És mégis miért lennék 70??
máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
Izomtömegtől függ az ideális. Ha kifejezetten izmos vagy, 85kg kb jó. Ha átlagos, akkor 75.
máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Talán kérdezz meg egy-két barátot, ismerőst, ők mit gondolnak, van rajtad túlsúly?


Én 183 centi vagyok és 72-73 kiló. Voltam 90 körül, erősen látszódott rajtam. Te majdnem 10 centivel alacsonyabb vagy, elég nehéz elképzelni hogy ez ne látszódjon. Persze izom is lehet, de azt szintén nehéz elhinni hogy valakin van 20 kg izom és nem tud róla :)

máj. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ők sem gondolják inkább azt szokták mondani hogy jó húsban/erőben vagyok :D

Már 18 évesen is 70-75kg voltam végig sportoltam a tini korom

máj. 4. 19:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Testalkattól függ. Van akin sok a 70 kiló, van akin kevés. Izomtömeg, csontsűrűség, vizesedés stb. Sok mindenen múlik. Azt mondom az a jó, ha neked jó. Ennél pontosabbat nem lehet erre írni
máj. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!