Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem ettem ma túl sok szénhidrá...

Nem ettem ma túl sok szénhidrátot? SOS

Figyelt kérdés
Ettem reggelire parizeres kenyeret(vaj nélkül) Mikor hazajöttem ettem egy diós kalácsot(10 kor már itthon voltam) Ebédre Ettem borsó levest,meg káposztás tésztát.Nem ettem csak mindegyikből egy tányérral.2 órája ettem két vajas kiflit. és majd 7 kor eszem valami nagyon könnyű vacsit
2010. okt. 28. 16:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És végülis a napi 5 étkezés is megvolt.Szerintem annyira nem vészes(egyébként 10 kilót kéne fogynom hogy elérjem az ideális súlyom) De úgy vagyok vele hogy nem vonom meg magamtól ezeket mert utána úgyis csak az lesz a vége hogy nem fogom bírni és elkezdek enni mint az őrült.Már tapasztaltam.
2010. okt. 28. 17:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit sok volt benne a tésztás dolog szerintem, de ha amúgy nem eszel ennyit (félre ne értsen senki, nem kajamennyiségre, hanem tésztás cuccra értem...) akkor 1 nap nem a világ vége.
2010. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag CSAK szénhidrátot ettél, ha a pár szem borsó fehérketartalmát nem számítjuk...fehérjét nem kéne enni, meg zöldséget/gyümölcsöt?
2010. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Súlytartáshoz nem rossz, fogyáshoz nem jó.
2010. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az már nagy szó ha csak egy tányérral ettél az ebédből? :D
2010. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igeen. sajnos:( 165 cm 67 kg vagyok:// 15/L Csak hogy azért tudjátok:D:D
2010. okt. 28. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez így valóban sok, ha a fogyás a cél. A szénhidrátot le kell csökkenteni amennyire csak lehet, itt pedig minden étkezésben volt. Reggelire ehetsz egy szendvicset, ezután ch-t csak zöldséggel, max gyümölccsel vigyél be. Pl. diós kalács helyett egy almát kellett volna enni, vagy más gyümölcsöt (banánt inkább ne, vagy csak nagyon ritkán). Ebédre a borsóleves oké volt, káposztás tészta nem, ritkán lehet egy kis tányérnyit, de nem egy rendes adagot, s nem rendszeresen tésztát ebédelni. Ebéd után pedig már semmiképp ne egyél ch-t, a vajas kiflik egyáltalán nem fogják elősegíteni a fogyásod. Uzsira inkább egyél egy joghurtot, tojást, vacsira mehet szárnyas hús, túró stb. Két dolog van csak, ami helyes az elgondolásodba: kell a napi ötszöri étkezés, jó a nagyon könnyű vacsi. A mozgásról se feledkezz meg ugyebár, ez kell ahhoz, hogy ne lógjon a bőröd, szebb, feszesebb legyen.
2010. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem sok ch, csak arányaiban sok...
2010. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Reggelit mikor ettél? Már csak azért, mert 10 kor már túlestél a diós kalácson..A rendesen elfogyasztott ebéded után (ami valljuk be, elég kiadós volt) szerintem nem lett volna szabad megéhezned 2 óra múlva, vagy, ha igen, max, 1 alma, vagy 1 natúr joghurt, nem 2 vajas kifli!

Sok a szénhidrát, amit beviszel. Gyümölcs, zöldség nincs benne.

Kellene fogynod; és ez csak úgy fog menni, ha életmódot változtatsz. Mozogjál rendszeresen, és változtasd meg az étkezési szokásaidat.

Ha sikerül lefogynod se térj vissza a régi életmódra, mert mindent visszahízol, vagy még többet, mint amit leadtál.

Hajrá!

2010. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Reggelit az 6 kor ettem mert 7-re kellett menni suliba
2010. okt. 29. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!