Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a helyes?...

Ilyen esetben mi a helyes? (Túlsúlyos barátnő)

Figyelt kérdés
Volt egy kis feleslegem (10kilo max). Életmódot váltottam, szépen megy lefelé. Van egy baráti társaságom amiben egy srác szintén kondizik,formalja magát,vele szeretem megosztani a sikerélményeimet. Viszont van a társaságban egy 120+kilós nő is aki előtt ezeket nem merem,vagy nem tudom szabad-e hangoztatni, hiszen ő betegség miatt nem tud fogyni,csak hizni kb. Mi ilyenkor a helyes?
máj. 10. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

"ő betegség miatt nem tud fogyni,csak hizni"

Mivel ilyen nincs a valóságban, csak a Nők Lapján és a lusta igénytelen emberek fejében, ezért nyugodtan beszélhetsz a fogyásodról a barátnőd előtt. Továbbá képezd magad dietetikailag, mert ha szerinted tényleg létezik a fent leírt ökörség, akkor nem vagy túlságosan képben.

máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Megemlítheted, de azért ne beszélj róla túl sokat. Biztos nem esik majd neki jól, de az még rosszabbul esne ha tudná hogy miatta kerülsz egy témát.
máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Továbbá képezd magad dietetikailag, mert ha szerinted tényleg létezik a fent leírt ökörség, akkor nem vagy túlságosan képben.


Az lényegtelen én mit hiszek,mikor probaltam vele erről beszélni hogy esetleg nem e lehet más mód vagy orvosi felügyelet vagy bármi,nem volt nyitott a dologra, pedig elvileg próbál fogyni,nem az én dolgom igazából

máj. 10. 12:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne foglalkozz vele. Az, hogy egy másik sportosan élővel tapasztalatot cserélsz a jelenlétében nem ok a sértődésre. Ha mégis rosszul érzi magát emiatt, az nem a te hibád.
máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Én is túlsúlyos vagyok és próbálok fogyni. Szerintem addig amíg nem kezded el vele csesztetni, hogy ezt meg azt csinálja így meg úgy addig semmi baj nincs vele. Az engem nem zavar, hogy a környezetemben beszél a fogyásról, edzésről valaki, valakivel. Jó nekik. Ügyesek, kitartóak és ezt el is ismerem. Meg nehogy már más ne beszélgessen a környezetemben az elért sikereiről csak azért mert nekem nem sikerül. Csak mint írtam kéretlen tanácsokat ne osztogass, mert az zavaró.
máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy már dohányzó emberek előtt ne lehessen beszélni a dohányzásról való leszokásról, vagy a dohányzás káros hatásairól, mint téma. Csesztetni nyilván senkit nem kell semmivel, de mint téma, bármiről lehet beszélni.
máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
69%
Ne a súly csökkenést hanem az izom növekedést tedd a beszélgetés központibb témájává. De ha valaki ezen besértődik az már az ő baja. (megsértődni s kicsi elszomorodni más dolog)
máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejted hogy nem a te dolgod. Ez a része rendben van. Nyugodtan beszélhetsz a jelenlétében a másik életmodváltóval erről. Csinálj úgy vele ebbol a szempontbol mintha sima atlagenber lenne (nem tuslulyos)
máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Betegség miatt nehezebb, de nen lehetetlen.

Ha nem érdekli a téma,vagy nen tud hozzászólni, odébbmegy.

Biztos ő is sejti, hogy nem azért diétázol, hogy őt sértsd vele.

máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A betegség csak nehezítő tényező, nem kizáró. Ha nem kér tőled tanácsot, akkor ne adj neki. Előtte meg lehet bármiről beszélgetni. Ha nem tetszik neki, befogja a fülét.
máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!