Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen alacsony kalóriatartalm...

Milyen alacsony kalóriatartalmú gyorsan ehető ételt szoktál hűtőben tartani, vagy magadnál, ha úton vagy, hirtelen támadt éhség, vagy sóvárgás ellen ami tej és gluténmentes?

Figyelt kérdés
Ilyesmikre gondolok mint főtt tojás, tofu, savanyú uborka ezek nálam a hűttős gyorskaják. Ha úton vagyok, arra egyelőre nincs jó ötletem.

máj. 11. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Gluténmentes müzliszelet?
máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de nem mertem eddig magammal vinni, mert tartok tőle, hogy éhesebb leszek tőle.
máj. 11. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alma, répa, teljes kiőrlésű keksz,
máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lennél tőle éhesebb?
máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A muzliszelet cukros, nem alacsony kalorias, es leesik utana kesobb a vercukor, ezert lenne ehes.


Kerdezo, zabkasat csinalhatsz, cukor nelkul nyilvan. Az utra en aszalt gyumolcsot es magvakat szoktam - ez sem alacsony kaloria, viszont eleg belole par szem. A magvak nem jatszanak az inzulinszinttel. Gyumolcs, feldarabolt zoldsegek, humusz. Otthon keszult olaj nelkuli pattogatott kukorica, ha szereted. Lencsechips esetleg, abbol se egy zacskoval nyilvan.

máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!