Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyám nem engedi hogy diétázza...

Anyám nem engedi hogy diétázzak mit csináljak??

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék csinos lány lenni de valami ocsmány alakom van, vastag húsos combom van és nem szimmetrikusak a karjaim.

Szeretnék kevesebbet enni, mert fogyni akarok, de anyám nem engedi és rá kényszerít engem arra hogy minél többet egyek és ha valamire nemet mondok akkor veszekszik és azzal fenyeget h szól az orvosnak hogy rakjanak engem be a kórházba.

(Cukorbeteg vagyok)

Elegem van hogy nem lehetek szép anyám miatt, még egy fürdő rucit sem tudok felvenni mert undorító vagyok.

44kg lenne a cél súly,mert én akarok lenni a legvékonyabb az osztalyomban



máj. 12. 19:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom anyadnak tobb esze van nalad, ezert nem engedi. Cukorbetegkent nem ugy van az, hogy csak ugy kevesebbet eszel es jovan.

Tudnod kene.

Masreszt meg most gondolom vagy 50 kilo, aztan most ez a legujabb kattanasod :D

máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Anyádnak igaza van. Az egészségedre vigyáz.

Tudtad hogy akár az is lehet az eredménye ha cukorbetegként most kevesebbet eszel és 44 kg-ra fogysz, hogy egész életedben sosem lehet gyereked?

Szerintem ez nem fontosabb annál hogy te legyél a legvékknyabb az osztályban

máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
A 44 kg nagyon kevés. Anyád valószínűleg azért nem engedi hogy fogyózz, mert a betegséged miatt normálisan kéne enned. Nyilván ezt most nehéz elhinni, de a te egészségedet tartja szem előtt. Ha csinosabb akarsz lenni, kezdj el sportolni. Azzal kalóriát is égetsz és a tested is formálódik.
máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass ráq
máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
100%
Eleg keves a 44 kg amit kituztel jelenleg mennyi cm es kg vagy ?
máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért van anyád, mert ha hülye akarsz lenni, ő vigyáz rád. 10 év múlva olvasd vissza a kérdésedet és meg fogod látni, igazunk van.
máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Hány km-t futsz heti szinten és hány órát edzel egy héten?

Hallgass anyukádra!

máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Anyámnak nincs esze. És cukorbetegen is lehet dietazni. És nem 1es, ez nem a legujjabb "kattanásom" már régóta akarom de nem engedik.

Eddzeni nem tudok, mert nincs időm rá. Folyton tanulnom kell

máj. 12. 20:40
 9/34 A kérdező kommentje:
És ez már túl lép egy határt. Konkrétan belém erőlteti a kaját, akkor is ha nem esik jól vagy ha már rossz nekem
máj. 12. 20:41
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek arra van ideje amire akarja. Egyel kevesebb sorozatrész, egy kicsit kevesebb tiktok, és ott is van az idő. Ez csak a lusták kifogása, hogy nincs idejük edzeni...

Hanyi centi vagy és hány kiló amúgy, hogy ennyire fogyni akarsz?

máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!