Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandóan ehetnékem van!Ezt...

Állandóan ehetnékem van!Ezt hogy lehet "legyőzni"?

Figyelt kérdés
máj. 14. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Csinálj valami mást, amivel eltereled a figyelmedet. Pl. néhány tornagyakorlat. Duplán hasznos. Nem is eszel feleslegesen és még mozogsz is.
máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológussal. Teljesen őszintén. Nekem 4 év volt felismerni. Sajnos függőség aminek lelki okai vannak. Azok kezelése nélkül nem fog elmúlni.
máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt....
máj. 14. 10:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Stressz, szorongás, unalom, érzelmi depriváció stb kezelésével
máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen és a kalóriakeretednek megfelelően étkezel, akkor pszichológiai éhséged van. Valamilyen űrt akarsz betölteni az életedben vagy csak stresszt levezetni. Evés helyett vannak erre más megoldások is. Önismeretet és stresszkezelési ismereteket igényel. Én étkezési naplót vezetek, a falásrohamok jelentkezésekor kielemezem az érzéseimet és a tényleges mögöttes szükségleteimet.

Mindjárt ki is derül, hogy nem éhes vagyok, csak unatkozok, szorongok, társaságra vágyom stb.

Javaslom neked is.

máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Lukacs Liza Az ehes lelek gyogyitasa c. konyvet olvasd el.
máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 én olvastam, többször is, érdekesnek érdekes, de nálam nem hozta meg az áttörést. Ez egy fantasztikus könyv tényekkel, levezetésekkel, de az embereknek egyéni terápiára van szükségük. Máskülönben a doktornő is lehúzhatná a rolót, ha pusztán egy könyv megoldaná mindenki étkezési gondjait. :)
máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Kezdesnek jo szerintem. Nem gondolnam, h megoldja a problemat, ez nincs is leirva a konyvben, de raismerhet a kerdezo bizonyos dolgokra, aztan ha kell, kereshet terapeutat.
máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha eddig nem volt ez, és most hirtelen kezdődött, nem lehet hogy terhes vagy? Már ha egyáltalán nő vagy, az nem derül ki. :D
máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Duke81 válasza:
46%
Fogd vissza magad! Akaraterő kérdése az egész.
máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!