Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan tudnám...

Mit tegyek? Hogyan tudnám minél hamarabb visszaszedni

Figyelt kérdés
Nem tudtam milyen kategóriába írjak. Nagyon vékony vagyok. Most betegség miatt "koplaltam", egyszerűen nem bírtam semmi szilardat enni több hétig. Lefogytam 9 kilót. Hogyan tudnám minél hamarabb visszaszedni
máj. 17. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Elkezdesz normálisan enni
máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez akármilyen hihetetlen nekem is eszembe jutott de nem jön vissza semmi vagy nagy nehezen 1 kiló és ha másnap rohanos napom van újra lemegy kb
máj. 17. 19:49
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit több hét alatt adtál le, azt legalább annyi idö visszaszedni.
máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ahj másoknak meg azt írják h mennyit híznak koplalás után azonnal, én meg itt szenvedek egy kiloert? Amúgy nem vagyok olyan hogy semennyire sem bírok hízni, úgyhogy nem értem...jó nem vagyok olyan, aki ranéz egy csoki tortára és hízik, de olyan se aki zabál és nem hízik...én normális mennyiséget eszek mert ennyit birok anélkül hogy rosszul legyek, most mégis már hetek óta úgy nézek ki mint valami csontváz a koplalás után
máj. 17. 20:01
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

Egész más, ha valaki direkt koplal, meg más, ha beteg volt!

Meg ne édességekkel, zsíros cuccokkal meg egyéb szemét dolgokkal tömd magad, mert azzal csak még jobban tönkreteszed a szervezetedet.

máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
At hiányzik, hogy milyen betegséged volt, amitöl ennyit fogytál, mert lehet az az ok, hogy miért nem tudsz hízni.
máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy egészségtelen dolgokkal tömöm magam?


Nem olyan betegség volt. Fogműtét és közbe/utána torokgyulladás is volt.

máj. 17. 20:17
 8/21 A kérdező kommentje:

Az elmúlt napokban az etkezseim:


Reggel 2 kovaszos zsemlebol szendvics vajjal, sonkával, sajttal, zöldségekkel


Délelőtt 2 banán vagy avokádó és tukortojas


Ebéd: mindig főzök valamit elozo este es azt eszem ebedre,finom tápláló kajákat, akár azsiai kajak, vagy thai kaják, curry, ezek mind rizzsel mennek, vagy paprikás krumpli, rakott krumpli, chilis bab stb stb....ezekből nagy adagot eszek amúgy


Uzsonnára is próbálok enni mondjuk valami gyumit


Vacsi ugyanaz mint az ebéd.


Néha nasizok is meg este mondjuk humusz zoldsegekkel vagy lencse chipssel vagy ilyesmi, de ennyi kaja mellett nyilvan nem ehsegbol csak mert jól esik. Édes szájú nem vagyok, de néha eszek jegkremet vagy csokit is

máj. 17. 20:24
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, számold ki a kalóriákat, mert nem vagyok biztos abban, hogy nem túl keveset fogyasztasz.

Mivel a "kovaszos zsemlebol szendvics vajjal, sonkával, sajttal, zöldségekkel" nem kiszámolható mennyiségek nélkül, ahogy a többi étkezésednél is a mennyiségek, illetve föleg a kalória lenne lényeges, meg a paramétereid, milyen magas vagy, nö/férfi, mennyire aktív az életmódod, illetve jelentleg mennyi a súlyod. Ezek alapján meg lehetne adni azt a kcal-keretet, ami mellett pluszban lennél


Mellesleg az elözö válaszokkal sem kellene ilyen agreszívnak lenni, mivel alig írsz valamit, érthetö, ha visszakérdeznek. És rengetegen a csoki-torta-csülök, stb összetételt tartják megfelelönek hízásra, ezért jogos volt a kérdés.

Meg az is, hogy ha nem tudja senki, mi a probléma, nehéz tanácsot adni.

A válaszokat ne támadásnak vedd, csak infószerzésnek.

máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó igazad van amúgy csak valahogy már elegem van és lehet agresszívabb vagyok emiatt a kelleténél 😀 mert úgy érzem mindent jól csinálok mégsem sikerül

178 cm / 49 kg vagyok lány

Tuti hogy minimum 3000 kalóriát megeszek..mármint tényleg tudom hogy akörül lehet, mert én is arra gondoltam mint te hogy talán nem eszem eleget de kiszamolgattam átlagban

máj. 17. 20:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!