Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha itthon vagyok, nem tudok...

Ha itthon vagyok, nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Fura kérdés, és hülyének is hangzik, de ha itthon vagyok mintha teljesen más lenne a kalóriaigényem.


Kollégista voltam, 1600 kalórián heti 1kgot fogytam, bár akkor nem mértem a napi aktivitásom, de biztosan nem volt több, mint most.

Jött a nyár, és 1600 kalórián sem tudtam fogyni, ez volt 2 éve.


Újra jött az iskola, kollégium. Elkezdtem aktívabb lenni, lépést számoltam, 10.000 lépéssel kb. 2400 kalória volt a szintentartóm.


Végeztem a sulival, itthon vagyok, és szó szerint 3x annyit mozgok, mint sulis időszakomban (rengeteget sétalok, kikapcsol, mentálisan nagyon jót tesz + 5x súlyzós edzés, a séta kb. 20km naponta) és nem tudok lefogyni.

Valahogy azt érzem, hogy félreszámolom a kalóriát, de ez lehetetlen. A nap végére 1800-2000 szokott lenni. Viszont más nem lehet, csak az, hogy félreszámolok..


Szóval míg nem voltam itthon, minden jó volt, most meg valahogy nem az igazi.


Nincs betegségem.


Mindent jól mérek, nyersen/szárazon, csak vizet iszom.



máj. 20. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Otthon fantomeszel amit nem is erzekelsz. Emiatt obbet viszel be
máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valószínűleg ez lehet a probléma..

Vezetem a kalóriám és 10e lépéssel kollégiumba átlag 2400 kalória volt..

máj. 20. 18:10
 3/4 anonim válasza:
100%

Nyugodtabb vagy otthon?

A stressz miatt képes vagy fogyni (én 4 hónap alatt 20 kilót fogytam a stressz miatt).


Többet eszel? Unalmadban akár, vagy egy kis nasival több vagy bármi.


Hirtelen ezekre tudok gondolni.

máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Ha sokkal többet mozogsz, talán nő az izommennyiséged. Az izom pedig nehezebb a hájnál.
máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!