Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfogadjam...

Mit tegyek hogy elfogadjam magamat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon gyerekes de nem tudom már mitévő legyek. 173cm és 62 kiló vagyok (L). Nincsen jó alakom de izmot nem szeretnék építeni mert már így is elég.. hosszúak a végtagjaim de a testem gusztustalan.. vastagok a csontjaim, és undorító mindenem.. a talpam (lúdtalp), a térdem, a combom borzasztó mert nincs rajta semmi mégis nagyon vastag szerintem (max izom), a csípőm tök jó lenne, ha a bordám ne lenne ilyen undorítóan vastag és még ki is látszódnak a bordacsontjaim.. a mellemet szeretem mert nekem pont megfelel (kicsi de nekem teljesen megfelel jól érzem magam benne) aztán a hatamat meg magát a felső testemet gyulalom mert annyira széles a hátam és ahjj mindig amikor pl az utcán meglátok egy szép csontozatú vékony lábú szép alakú lány annyira rosszul érzem magam vagy amikor tükörbe nézek mindegyikben máshogy nézek ki és nem tudom valójában hogy nézek ki.. szerintetek mit kéne tennem (sportolok, egeszsegesen eszek, betegsegeim: vashiany, pajzsmirigy tulmukodes

Ha valaki tudna segíteni nagyon nagyon hálás lennék neki..



máj. 20. 22:48
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
61%

Szia! Én a 171cm és 62 kg vagyok (17/lány). Én nekem nehéz volt elfogadni, de már szexinek tartom magam. Igaz vannak időszakok, amikor sokat nézem magam a tükörben, és kifigyelem hogy milyen vastag a karom, milyen széles a vállam, de ezt hamar el is hesegetem.

Te a lelked vagy, és ajándékba kaptad a tested, amire vigyáznod kell, és úgy szeretni ahogy van. A súlyod tökéletes a magasságodhoz képest.

Ha mégis változtatni szeretnél esetleg, akkor nem fogyókúra kell, hanem életmódváltás. Próbálj több zöldséget/gyümölcsöt vinni az étrendedbe, nézz utána hogy mennyi a tested kalória szükséglete, és étkezz úgy. Én így lefogytam 3 kilót, kb 3 hónapja kezdtem el, csak szépen lassan.

Sportolhatsz is, az jót tesz a testednek és a lelkednek. Én iskola után gyakran sétálgatok, mellette zenét hallgatok. Ha napi 1 órát sétálsz, segítesz magadnak. Az intenzív biciklizés is hasznos tud lenni.


A végére csak meg szeretném súgni, hogy szerintem a vastag comb és a széles váll a lányokon iszonyat szexi.

Remélem segítettem! Sok sikert!

máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Menjél el pszichológushoz.
máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Én azt gondolom, ez már pszichológusért kiált. Magasság/súly alapján biztosan nem vagy “gusztustalan”, de nyilván nem az számít, hogy én látatlanban mit gondolok.
máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
0%
Egy nő esetén tökmindegy a súly, ha pasi vagy és van egy minimális hasad már tuti hogy egyetlen nő sem fog elfogadni na így már nehezebb
máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

4

Ez nem igaz, pont azt szokták mondani, hogy "elég ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél".


Kérdező: Kezdj el sportolni, valami alakformáló dolgot, súlyzós edzéseket lehetőleg. Azt nem tudom megítélni hogy fizikailag szükséged van-e rá vagy sem, de az önbizalomnak nagyon jót tesz! Amúgy meg ilyen adatokkal nem tudom elképzelni hogy olyan gusztustalan lennél, sőt valószínűleg tök jól nézel ki. :) De ha tényleg ennyire végletesen gondolsz magadra, akkor ln is mindenképp ajánlanék egy jó pszichológust.

máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
41%
Ez egyáltalán nem igaz, ma már ha egy férfi kicsit is rosszabb külsőre mint az átlag már a kutyának sem kell
máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom neked nincs barátnőd és azért gondolod ezt. De pl az én párom is messze van a tökéletestől (olyan plusz 20 kg) és nekem isgenis kell. :)
máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
A férfiak 99%a így van vele sajnos
máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Lanyok, nektek teljesen rendben van
máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm a válaszokat! Sportolok, lassan versenyszerűen kick-boxolok és nagyon sokat sétálok a kuytámmal vagy futok vele. Szoktam gördeszkázni ami nem tudom mennyire hat de na az is mozgás de azt inkább szórakozásként csinálom. Meg persze most jön a jó idő fogok sokat sétalni, biciklizni. Egészségesen eszek szerintem sok gyümölcsöt eszek meg salátát (gyümi, zöldség sali). Nasit ritkán eszek mivel cukrosat nem ehetek mert rosszul vagyok tőle úgyhogy sósat eszek csak.
máj. 21. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!