Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni? SOS....

Miért nem tudok fogyni? SOS. Kép lent.

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem fogyok,pedig alig eszek már valamit, és ráadásul mozogni is többet járok,és nem veszem észre,hogy fogynék :(

Enni reggel semmit nem eszek,majd ha haza érek akkor ebédelek,és ennyi.. utána mozgok... vacsorára meg vagy joghurt,vagy tökmagot vagy puffasztott rizst eszek abból is kettőt...



[link]


Itt egy kép


2010. okt. 30. 13:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah a képen nem én vagyok,csak ugyan ilyen az én hasam is:S
2010. okt. 30. 13:46
 2/11 anonim válasza:
88%

A tuti fogyókúra ott kezdődik, hogy rendszeresen eszel. Ez teszi helyre az emésztésed és biztosítja a szervezeted arról, hogy nem kell tartalékolnia.

A gyomrod összeszűkült, de a zsírt tartalékolja a tested.

Reggeli, ebéd, vacsora, sok sok sok folyadék, és sok mozgás.

2010. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szervezet 3-4 óránként nem jut táplálékhoz, akkor úgy értelmezi, hogy koplalsz, és próbál mindent megtartani, ami bemegy. Ezért, bármennyire is fura, többet kell enned ahhoz, hogy fogyj.
2010. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
45%
én is kb hasonló vagyok(kép),én is fentről fogytam,lentről nem:( ..én is majdnem hasonlóan eszem,csak én reggelrel gyümölcsöt,du. 4 órára érek haza kkor eszek egy ebédvacsit és ennyi.
2010. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Aranyosak vagytok :)

A "fent" az a gyomrotok. Naná, hogy fogytok belőle, hiszen amikor nincs benne kaja, akkor összemegy. Ez egyáltalán nem számít.

"Lent" vannak a zsírtartalékok. Na onnan lehet valójában fogyni.


Kérdező: a te étrended most pont olyan, amivel ezeket a zsírtartalékokat növeled. Többször egyél keveset! És a legfontosabb a reggeli, az indítja be az emésztést. Utána iszonyú éhes leszel, de pont azért, mert akkor tápanyagot dolgoz fel a szervezeted. És ha nem eszel annyit, amennyit feldolgoz, akkor fog hozzányúlni a tartalékokhoz, jelen esetben a hasad alsó részéhez.

2010. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Reggelizz rendesen. A többi étkezésed jó szerintem, de még ezek között is falatozhatsz pl gyümit. Fehérjét egyél, jöhet a csirkemell:) Meg ha tornázol, akkor alsó hasizomra koncentrálj...
2010. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A fogyókúra ott kezdődik, hogy valaki túlsúlyos, ha a te alakod is ilyen, mint a képen lévőnek, akkor NINCS MIBŐL FOGYNOD!
2010. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

M.V

Ha olyan az alakod,mint a képen levő hölgynek,akkor valóban nem kellene fogyóznod,nagyon jól néz ki.de amúgy mint azt már írták fentebb rendszeres étkezés és torna.

2010. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem reggelizel akkor felejtsd el a fogyókúrát. Ha ki akarsz hagyni egyet a reggeli, ebéd, vacsora közül, akkor az a vacsora legyen - vagy legalábbis 18.00 után már ne egyél SEMMIT. De reggelit azt igen. Amúgy ha tényleg úgy nézel ki, mint a képen lévő, akkor minek fogyóznál?...
2010. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Minnél fontosabb h regelizz, mert más különben nem indul be az anyagcseréd, és löttek a fogyókurának.

szerintem hosszú távan majd észre fogod venni a fogyást, pl egy ruhán vagy ilyesmi. hirtelen ne akarj fogyni, mert annak nem lesz jó vége :)

2010. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!