Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan "édesség", ami nem...

Olyan "édesség", ami nem hízlal túlságosan, és nincs benne édesítőszer? Valaki?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat.:)
2010. nov. 6. 15:22
 1/8 anonim válasza:
100%
Ilyen, drágám nem létezik. :)
2010. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szentimentális lennék, akkor azt mondanám, hogy a szerelem, mert abban a másik fél olyan édiiiiiiii...


Amúgy meg egyél banánt, és mozogj, nem lesz bajod az édességgel.

2010. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sült tök:))
2010. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi se hízlal, ha nem viszed be túlzott mennyiségben az erőszintedhez, edzésadagodhoz és a napi egyéb beviteledhez képest. Vagyis így ennyi infóbol ezt lehetetlen megmondani.
2010. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fagyi. Tejszínhab, tölcsér és öntetek nélkül.
2010. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stevia növény. Ennek a leveléből természetes édesítőszert készítenek, aminek kalóriatartalma elhanyagolható. Csak sajnos drága..
2010. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:45

Jól írta.

Én is ezt akartam mondani.

Sokkal kevésbé hízlal, mint mondjuk a sütemény, vagy a csokoládé, én mikor diétáztam, szinte minden nap ettem fagyit, mert nincs benne sok kcal, és ch sem. Csak azért ne este edd:-D

2010. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A madártej nem vészes szerintem és nagyon finom.

A falusi rokonaim szoktak üstben szilvalekvárt csinálni. Nincs benne se cukor, se semmi, csak a szilvát főzik majdnem egeész nap, amíg jó kemány nem lesz. Nem tudom pontosan én sem, hogy működik, de nagyon finom és tuti nem hízlal. Esetleg nézelődj piacon, kérdezősködj a néniktől, hátha van valakinek.

2010. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!