Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kitartó fogyózók! Hogyan,...

Kitartó fogyózók! Hogyan, mivel fogytok, min változtattatok?

Figyelt kérdés

Mit esztek egy nap? Szeretnék kb 5 kg- ot leadni, ötleteket várok. Egyelőre azt csinálom, h nem eszem édességet, inkább almát helyette. 174 cm vagyok és 63 kg, lány.

(Nem fogyás miatt, de amúgy sem eszem zsíros húsokat, csak és kizárólag natúr, párolt vagy grillezett csirkemellet eszem, szóval szalonna és zsíroskenyér amúgyx sem játszik :-D)


2010. nov. 9. 19:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Kérlek ebből ne akarj fogyni egyáltalán nem vagy kövér!
2010. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy sem eszel zsíros ételeket, akkor szerintem elég ha minden cukros ételt kivonsz. Ebbe beletartozik, a cukros joghurt és társai is. És nem árt, ha lecseréled a fehér kenyeret teljes kiőrlésűre. 5 kg leadásához nem hinném, hogy szükség van kitartó fogyókúrához. Egy hónap alatt is le lehet adni. Heti kb. 1 kiló fogyással.

Ja és nem tudom edzel-e, de az sem árt.

2010. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, edzem, heti 4-5x. Éppen ezért nem olyan könnyű a fogyás, mert ha nem sportolnék semmit akkor gondolom ahogy elkezdeném, úgy is lemenne pár kg :-D

Ja és a fehér kenyér sem szerepel már jó ideje. Ez az 5 kg úgy jött fel, h szerelmi bánatomban elkezdtem esténként nassolni... de már szeretném visszanyerni a régi alakomat! :-)

Elsőnek: tudom, h ez még nem vészes, de nem akarok elidnulni a lejtőn és ezt folytatni, ráadásul a gatyáimon érzem ezt az 5 kg- ot...

Megpróbálkozom az édesség elhagyással, mégegyszer köszönöm!

2010. nov. 9. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha nagyon akarsz max, 3kilót kell fogynod,többet semmiképp,de gondolom nem a súlyoddal,hanem az alakoddal van gond..ahogy látom sportolsz..egyél rendesen sok fehérjedús ételt...hajrá::)
2010. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!